Forum karikatürleri

'Resimli Konular' forumunda Blue tarafından 14 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Admin arkadaşlar yanlış anlamayın niyetim ayaklanma değil :f196:

Sadece bir kast sistemi var onu biraz irdeledim :f19:

Çalışmalarınıza gelince elbette çalışacaksınız taçları takıp öyle havalı havalı dolaşması değil :f30:

Forum karikatürleri. Forum karikatürleri2. Forum karikatürleri3. Forum karikatürleri4. Forum karikatürleri5. Forum karikatürleri6. Forum karikatürleri7.

Wish bunu beğendi.

2. Hepsi harika yaa..çok güldüm..eline sağlık blue....:)

3. :) hep böle komik şeyler istioruss...acayipp süperdi tşk

4. En süper modların zulmünden koru Yarabbimmmm bizleri vede tüm üyelerimizi :f132:
    harikaydı arkadaşım aman dikkat et sende forum içinde koşuşturcam diye kişisel bakımlarını ihmal etme :f106: :f106:

5. Herbiri de çok eğlenceliydi teşekkürler Blue:f196:

6. ben sabah bi ara bakmıştım şimdi cevap yazabiliyorum hepsi çok eğlenceliydi Blue :f196:

7. Yawww karikatürler gerçei yansıtmıyor... Adminlere kıyak yapmışlarrrrrr.. Adminler, forumun çilesini çeken çilekeş modlara sen süpersin muhteşemsin harikasın gazları ve ünvanları vererek ortaya salıyorlar..Kendilerinini tuzu kuru.. Bizde kuru ünvan var onlarda koltuk taç herşey onlarda... Forumun burjuva kesimini bu konuyla protesto ediyorumm... Kalan mod arkadaşlarda birlik beraberlik ve dayanışma dolu günler diliyorum......

8. Konu taşıyan biz, konu silen biz, uyarı yapan biz, tembel süpermodlarla uğraşan yine biz, sonrada burjuva kısmı oluyoruz :f20: Bu nasıl bir burjuvalıktır :eek:

9. :f30:Konuş be Metin Abicimmmmmmm kim tutar seni..:f106:

Çok güzel ve komikti.. Teşekkürler Blue Ablacım..:f40:

10. Hazanın bu açıklamasından sonra bende arkandayım Chemist yürü konuş kim tutar seni..Kalan mod arkadaşlarda birlik beraberlik ve dayanışma dolu günler diliyorum...... bu sözüne katılıyor ve kılıcımı kuşanıyorum..:f48:

Teşekkürler blueciğim her nekadar forumda yönetim savaşı başlatsada çok güzeldi:D :D

11. Aman yarabbim yine chemist ortalığı karıştırıp ayaklanma çıkarmış bile çoktan.:f1:
    Ezlem sende chemistin ön ayak olması için tetikte bekliyormuştun.
    Aldınız kılıçları gelin bakalım. Hazanım tek başına yeter size :f106:

Bluecim konun da yorumlarda harika canım. Gülmekten öldüm. Sen uyma bu ezlemle chemiste bak rep verecem.Tatilde harcarsın :f106: