firefox image bot yardım

'Teknik Yardım' forumunda alemşah tarafından 10 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. firefox un image bot eklentisi çalışmıyor acaba neden bu konuda bilgisi olan varsa yerdım edebilirmi acaba

2. Cevap: firefox image bot yardım

mozillada araçlar--->imagebot üzerine geldiğinde açılan yeni pencerede patcher yazar ona tıkla
    yeni bir sekme açılacak ordan düzeltebilirsin Alemşah dünden beri bende kullanamıyordum bu eklentiyi ve biraz kurcalayınca çözdüm olayı :f40:

3. Cevap: firefox image bot yardım

ben bunu uzun zamandır kullanıyorum ama bugün bir hata veriyor resimleri upload etmiyor çeşitli hata diyor ama hatayıda söylemiyor sorun burada sen resimleri uploat ede biliyormusun şu an

4. Cevap: firefox image bot yardım

Haklısın şuandada miscellanaous gibi bir hata veriyor

5. Cevap: firefox image bot yardım

error miscellanaous diyor yani çeşitli hata diyor sanırım bu firefox un son sürümüyle alakalı yani eklenti son sürümle 3.5.5 ile uyumlu değil heralde bundan dolayı hata kaynaklanıyor

6. Cevap: firefox image bot yardım

Bende dün gece bu hatayı vermeye başladı ve sürüm aynı güncellemediki Alemşah :confused:

7. Cevap: firefox image bot yardım

tam emindeğilim ama zannedersem firefox dün güncellendi ikimizdede aynı hata olduğuna göre sorun güncelleme kaynaklı olsa gerek diye düşünüyorum ben

8. Cevap: firefox image bot yardım

arkadaşlar image bot eklentisini kullananlar yeni güncelleme geldi eklentileri güncelleyin sorun düzeliyor
    araçlar - eklentiler - sağ altta güncellemelere bak bu şekilde takip edip güncelliye bilirsiniz