Fırat Çöloğlu Biyografi

'Resimli Konular' forumunda Büsra tarafından 22 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Fırat Çöloğlu 14 Eylül 1986 tarihinde İstanbul'da doğdu. Arka Sıradakiler dizisindeki İbo karakterini canlandırmasıyla tanındı.

Fırat Çöloğlu Arka Sıradakiler dizisine kadar fazla tanınmıyordu. Buna rağmen 1996 yılından bu yana çeşitli dizilerde rol almıştır. 10 yaşında iken Gurbetçiler dizisinde rol alan Fırat Çöloğlu ardından sırasıyla Hayat Bağları, Tatlı Hayat, Berivan, Hayat Bilgisi, Çocuklar Ne Olacak ve İki Aile dizilerinde rol aldı. İki Aile dizisinde Eralp, Berivan'da ise Hakan karakterini canlandırmıştır. Sanırım bunların dışında kısa rollerde oynadı. 2001 yılında Tatlı Hayat dizisinde bir bölümde görev almıştı.

Çöloğlu, bir başka televizyon oyuncusu Paşhan Yılmazel'in kuzenidir. Paşhan Hayat Bilgisi dizisinde Ortega lakaplı öğrenciydi. Birlikte Çılgın Dersane isimli filmde başrol oynamışlardır.

Fırat Çöloğlu 1.70 boyunda, 68 kilo ve başak burcu. Galatasaraylı olan oyuncu Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin de büyük hayranı. 26 Temmuz 2013 günü bir gazeteciye cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla hakkında soruşturma açıldı.

Fırat Çöloğlu1. Fırat Çöloğlu2. Fırat Çöloğlu3. Fırat Çöloğlu4. Fırat Çöloğlu5.

2. Arka sıradakilerin yıldızlarından biri :f196:
    tesekkürler

3. Önemli değil..

4. Bu da kim :f20:

5. :f30::f30:

6. Aşk olsun blue ablaaa..

7. :f106: :f106:
    nolcaktıııııııı? nolcaktıııııııı?
    Arka sıradakiler dizisinin en sevdiğim karakteri
    uzun zamandır izleyememiştim en son bir baskın olduğunu duydum okulda ama gelişmeleri kaçırmıştım.

8. Tamam kızlar şaşırmayın, kızmayın nereden bileyim ben.Tanıştırmadınız ki :f30::f30:

9. Tamam Blue abla tanışınca tanıştıracam söz :) :)

10. Hazan ablaya katılıyorum nolcaktı nolcaktııı :D