Fikret Orman'ın Yönetim kurulu

'Spor Gündemi' forumunda Blizzard tarafından 25 Mart 2012 tarihinde açılan konu

1. Fikret Orman yönetim kurulu kimlerden oluşuyor

Fikret Orman BJK yönetim kurulu listesi
    İsmet Berkan
    1964 İstanbul doğumlu. Üniversite mezunu. Gazeteci. Evli, 2 çocuk babası. İngilizce biliyor.

Ahmet Nur Çebi
    1959 Trabzon doğumlu. Üniversite mezunu. Sanayici. Evli, 3 çocuk babası. İngilizce biliyor.

Tamer Kıran
    1969 İstanbul doğumlu. Üniversite mezunu. Armatör. Evli, 3 çocuk babası. İngilizce biliyor.

Ahmet Kavala
    1960 Rize doğumlu. Lise mezunu. İşadamı. Evli, 2 çocuk babası.

Deniz Atalay
    1961 Denizli doğumlu. Üniversite mezunu. İhracatçı. Evli, 1 çocuk babası. İngilizce biliyor.

Umut Güner
    1975 Malatya doğumlu. Lise mezunu. İşadamı. Evli, 1 çocuk babası.

Adnan Dalgakıran
    1962 İstanbul doğumlu. Üniversite mezunu. Sanayici. Evli, 2 çocuk babası. İngilizce biliyor.

Erdal Karacan
    1954 İstanbul doğumlu. Lise mezunu. İş adamı. Evli, 1 çocuk babası.

Berk Hacıgüzeller
    1966 İstanbul doğumlu. Üniversite mezunu. Yönetici. Evli, 1 çocuk babası. İngilizce biliyor.

Levent Erdoğan
    1941 İstanbul doğumlu. Avukat. Evli, 2 çocuk babası İngilizce biliyor.

Nusret Altıntaş
    1970 Gaziantep doğumlu. Üniversite mezunu. Sanayici. Evli, 3 çocuk babası. Almanca ve İngilizce biliyor.

Metin Albayrak
    1964 İstanbul doğumlu. Üniversite mezunu. İş adamı. Evli, 2 çocuk babası. İtalyanca biliyor.

Cem Bilge
    1964 Ankara doğumlu. Üniversite mezunu. İş adamı. Evli, 2 çocuk babası. İngilizce biliyor.

Berkay Gocay
    1962 İstanbul doğumlu. Üniversite mezunu. Ekonomist. Evli, 2 çocuk babası. İngilizce biliyor.

Mesut Urganalar
    1967 Bursa doğumlu. Üniversite mezunu. Yönetici. Evli, 1 çocuk babası. İngilizce biliyor.

Yalçın Yılmaz
    1970 İstanbul doğumlu. Lise mezunu. Sanayici. Evli, 2 çocuk babası. İngilizce biliyor.
    Seyit Ateş

1958 Ağrı doğumlu. Üniversite mezunu. İş adamı. Evli, 3 çocuk babası. Arapça biliyor.

Abdullah Sözer
    1956 Tekirdağ doğumlu. Üniversite mezunu. Sanayici. Evli, 2 çocuk babası. İngilizce biliyor.