*- FıKrA -*

'Eğlence' forumunda SümbüL tarafından 2 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. Öğretmen derste anlatıyordu:
    - "Gelinler nikah töreninde neden beyaz giyer, bilir misiniz?
    Çünkü bu onun en mutlu günüdür." Bir ses yükseldi: - "Şimdi damatların neden siyah elbise giydiklerini anladım." :f30:

2. Cevap: *- FıKrA -*

:f196::f196::f40:

3. Cevap: *- FıKrA -*

Zayıf Görünmek için siyah giyiyor olmasınlar :f30:

4. Cevap: *- FıKrA -*

Bence onlarda en mutsuz gününde oldukları için :D:p

5. *- FıKrA -* :D

Bir düğün sofrasında bir bekar, bahtsızlığına hayıflanıyor: "Evliler kuşkusuz talihli kimselerdir" diyordu. Hanımlar bu sözlere bayılmışlardı. İçlerinden biri: "Niçin?" diye sordu ve şu yanıtı aldı: - "Evli adam sadece bir kadından korkar. Bekar ise bütün kadınlardan."

Adamın işi varmış, Ankara'ya gidiyormuş, tam uçağa binerken kulağında bir ses: - Binme, bu uçak düşecek! Dönmüş bakmış, kimse yok, ama içine de bir kurt düşmüş, binmemiş. İkinci uçağı beklerken kara haber ulaşmış: - Uçak düştü kurtulan olmadı! Koşmuş Haydarpaşa'ya, bilet almış, tam trene binecek, aynı ses kulağında: - Binme bu trene, raydan çıkacak! Dönmüş bakmış yine kimse yok, trene binmemiş, gelmiş eve, sabah gazeteyi açınca tüyleri ürpermiş: - Tren Eskişehir'de raydan çıktı şu kadar ölü, şu kadar yaralı... Allahına şükretmiş, koşup otobüse bilet almış, tam binerken yine o ses: - Bu otobüse binme, freni patlayacak! Dönmüş yine kimse yok; dayanamamış, bağırmış: - Sen kimsin yahu? - Ben senin iyilik meleğinim! Adam iyice kızmış: - Ulan evlenirken neredeydin!

:f106::f106::f106:

6. Cevap: *- FıKrA -* :D

:D:D:D sümbül varya sen süpersin yaaa çok güldüm ellerine sağlık süperdi :D:D:D

7. *- FıKrA -*MUTLAKA OKUYUN :D

Bir adam sabah yürürken ilginç bir cenaze kafilesi farkeder; önde giden köpekli bir adam, arkasında iki tabut ve tek sıra olmuş yaklaşık 200 adam. Tuhafına gider. Kafilenin başındaki adam kuşkusuz cenazenin sahibidir, yanına yaklaşır ve sorar: - "Beyefendi, bu acılı gününüzde hatırlatmak istemem ama ölenler neyiniz oluyor?" Adam yanıtlar: - "Öndeki karım arkadaki de kayınvalidem." - "Vah vah; başınız sağolsun. Nasıl oldu?" - "Köpeğim karıma saldırıp öldürmüş. Kayınvalidem de karıma yardıma gelmiş onu da öldürmüş." Adam biraz düşündükten sonra sorar: - "Beyefendi kopeğinizi ödünç alabilir miyim?" - "Sıraya geç..."
    :f30::f30::f30:

8. Cevap: *- FıKrA -*MUTLAKA OKUYUN :D

sümbül süpersin bugün :D:D:D:D

9. *- FıKrA -*MUTLAKA OKUYUN :D

Adamın birinin evinde yangın çıkmış. Komşuları yardıma koşmayıp olayı seyretmeye başlayınca iş başa düşmüş.. İlk önce oğlunu yangının içerisinden çıkarıp dışarda beklemesini söylemiş. Dalmış tekrar duman ve ateşin içerisine, kızını çıkartmış dışarıya. Sonra karısını, sonra köpeği ve kedisini. Daha sonra dışarı hiçbir şey getirmeden 3 kere daha içeri girmiş çıkmış. Onu seyreden komşularından biri sormuş: - Niçin yanan eve girip çıkıyorsun dışarı hiçbir şey getirmiyorsun?" diye. - "Kayinvalidem içeride!" demiş adam; "arada bir girip çeviriyorum!".
    :f30::f30::f30::f30::f30::f30::f30:

10. Cevap: *- FıKrA -*MUTLAKA OKUYUN :D

:d:d çok güzeldi

11. Evde kadın kocasını haşlıyor: - Hiç olmazsa şu yan komşularımızı örnek al. Kaç yıllık evliler ama birbirlerine hala balayında gibi davraniyorlar. Adam karısını arabada, kapının önünde, her yerde öpüyor. Yazıklar olsun! Sen neden aynı şeyi yapamıyorsun? - Yaparım yapmasına ama, ben kadını iyi tanımıyorum ki...
    :f106::f106::f106:çok ayıpp!!:f106::f106::f106:

12. Cevap: *- FıKrA -*

:d:d:d:d nerden buluyosun bunları yaa süper valla iş yapamaz hale geldim :d:d:d

13. Cevap: *- FıKrA -* :D

zaaaa!!!.... çoqqq cixmiş yhaaa:cool:

14. Cevap: *- FıKrA -* :D

Lütfen Foruma mesaj yazarken forum kurallarına uygun mesajlar yazın. Türkçe dil kurallarına uyunuz.Aksi takdirde uzaklaştırlacaksınız!.Ayrıca kullandığınız avatar başka bir kullanıcıya aittir.Profilinizden farklı bir avatar seçerek yada kendi bilgisayarınızdan yükleyerek forumda mesaj yazabilir ve paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

15. Cevap: *- FıKrA -* :D

Çok komikti.:f30:
    Tesekkürler Sümbül.:f40:

16. Cevap: *- FıKrA -*

ilahi ya...
    gerçekten hepsi çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzeldi...
    :D:D:):)