fenerbahçenin yeşil forması

'Spor Gündemi' forumunda YAREN tarafından 28 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. fenerbahçe yeşil forma

Fenerbahçenin yeşil forması

FENERBAHÇE 2010-2011 sezonu için armasında yer alan yeşil rengi kullanarak yeni bir forma hazırladı.

Fener Bahçe Kulübü Asbaşkanı Abdullah Kiğılı'nın yaptığı açıklamada, “Yeni sezonda en büyük sürprizlerimizden biri yeni formamız olacak. Bu formamızın rengi yeşil. Brezilya yeşili olarak tanımlayacağımız bu formanın çok sevileceğinden eminim” dedi.

Fenerbahçe’nin yeni sezon formalarının içerikleri de belli oldu. Buna göre sarı lacivertli kulübün giyeceği formaların özellikleri şu şekilde olacak;

Çubuklu

Klasik formada 9 adet sarı lacivert çubuk bulunuyor. Geçtiğimiz sezonlardan farklı olarak bu kez çubuklar formanın arkasında da yer alacak.

Samba yeşili

Fenerbahçe armasındaki yeşil renk bu kez formada kullanılacak. Sarı lacivertliler bu yeşile, “Brezilya yeşili” ismini verdi.

GECE MAVİSİ
    Daha önce kullanılan siyaha yakın lacivertin yerine bu sezon gece mavisi kullanılacak. Bu forma geceleri ışıl ışıl bir görüntü verecek.

BEYAZ FORMA
    F.BAHÇE’nin bu yeni formasında beyaz rengin üzerinde çok ince sarı lacivert tonlar olacak.

2. Cevap: fenerbahçenin yeşil forması

bi fb'li olarak bgendim harika :D

3. Cevap: fenerbahçenin yeşil forması

Ben bu rengi beyenmedim

4. Cevap: fenerbahçenin yeşil forması

belkide bska bi takim tuttugundandr? :D

5. Cevap: fenerbahçenin yeşil forması

Diğer Yazdığı Mesajlara Bak Fenerli ...

6. Cevap: fenerbahçenin yeşil forması

her dakka onu takip etcek degilim sdce sordum :)

7. Cevap: fenerbahçenin yeşil forması

yeşil forma süpper