Fenerbahçe Taraftarı Tribün Sözleri

'Spor Gündemi' forumunda YAREN tarafından 18 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

1. Fenerbahçe Taraftarı Sözleri,

*Fenerbahce forması tutkulu bir aşık gibidir Sevdiğini bırakmaz, sevmediğinin de yüzüne bakmaz..

*Senin neyine vuruldum biliyor musun, o sahaya çıkarken, taraftarı selamlarken, herkesin sana hayranlıkla bakmasına Kısacası senin asaletine vuruldum Fenerbahçe

*Yağmurlarda çamurda İstanbul’da deplasmanda senin için çektik cefa hakkımız bu mu kanarya

*Bana kartalı veya cimbomu tut cennete gireceksin? Deseler, ben bir Fenerbahçeli olarak cehenneme girmeye razıyım derim

*Bu sene son olmalı, arkası olmamalı söyletme artık fener acı hasret şarksını
    Bir Fenerbahçeli dünyaya bedeldir, o da atamızdır!

*Avrupa avrupa duy sesimizi işte bu Fener’in ayak sesleri

*1907 de doğdu aşkımız, sarı-lacivert renkleri oldu şarkımız, sporun her dalında bizim sanımız, hiç bitmedi bitmeyecek bizim aşkımız
    Kalpleri fetheden renkler, yaşa Fenerbahçe Türk’ün kalbi senle atar, yaşa Fenerbahçe Mazinde bir tarih yatar,yaşa Fenerbahçe Ne mutlu seni sevene, yaşa Fenerbahçe

*Ne okulu bitirmek, ne bir genç kızı sevmek, en büyük dileğimiz seni şampiyon görmek

*6 Kasım bir utançtır ama utanacak yüzü olmayanın stadda ne işi var Gelmeyin kardeşim şükrü saraçoğluna

*Biz fb li doğduk fb kalacağız ölene kadar Fenerbahçeliyiz fe-ner-bah-çe
    Sarıyla lacivert kalbimizin yıldızı, şampiyon ol Fenerbahçe al bizim canımızı
    Bir gün herkes Fenerbahçeli olmasın bırakında o şeref gerçek Fenerbahçelilere kalsın

*Fenerbahçeli olmak yürek ister bu yüreği taşımak ağır bir yüktür ben ise bu yük altında ezilmeye razı bir Fenerbahçeliyim