Fenerbahçe duvar kağıtları

'Resimli Konular' forumunda HazaN tarafından 9 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Fenerbahçe wallpaper

Fenerbahçe Taraftarı için seçtiğimiz çok güzel fenerbahçe duvar kağıtları.

Sarı larcivertiler futbol severlerin daima facebook ve twitter gibi sosyal sayfalarda paylaşabileceği çok güzel fenerbahçe resimleri ve logoları.

Haydi fenerliler bu sayfaya :)

Fenerbahçe duvar kağıtları1. Fenerbahçe duvar kağıtları2. Fenerbahçe duvar kağıtları3. Fenerbahçe duvar kağıtları4. Fenerbahçe duvar kağıtları5. Fenerbahçe duvar kağıtları6. Fenerbahçe duvar kağıtları7. Fenerbahçe duvar kağıtları8. Fenerbahçe duvar kağıtları9. Fenerbahçe duvar kağıtları10. Fenerbahçe duvar kağıtları11. Fenerbahçe duvar kağıtları12. Fenerbahçe duvar kağıtları13.

2. sendemi yoksa doğru takımı bulup fbli oldun hazan

3. Yok siz gariban fenerliler sevinsin diye resimlerini paylaştım sadece :f106:

4. biz gariban olsak bilet fiyatları okadar yüksek olmaz ayrica sen galiba besiktaşın birşey beceremeyeceğini anlamışsın ve fb ye yanaşmaya çalışıyorsun gibi geldi bana:)

5. Sana yanlış gelmiş bence
    ayrıca herşey para değildir önemli olan bilet fiyatı değil gönül zenginliğidir Alemşah ne dersin :f20:

6. gönlümüz zengin oldugu için bjk den daha çok sitadı dolduruyoruz ofiyatlara rağmen vede onun için türkiyede ençok taraftarı olan takımız :f91::f91:

7. Cevap: Fenerbahçe duvar kağıtları

Yengemm Resmler icin. tsk ediyorum. Yngem aslan gibi besiktaslıdır ama aynı zamanda cok ta centilmendir. öyle yanasmak manasmak gibi ucu bucagı görünmeyen terimlerin icinde nitelendirilemez.

8. Cevap: Fenerbahçe duvar kağıtları

teşekkürler