Fenerbaçe Mesajları

'Spor Gündemi' forumunda DiScOvErEr tarafından 14 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. En Güzel Fenerbahçe Mesajları

Yepyeni Fenerbahçe mesajları derledik sizler için beğeneceğinizi umduğumuz harika Fenerbahçe Mesajları sizlerle..

Aylar geçsede Fenerim Yıllar Geçsede fenerim Bir Ömür Böyle Bitsede fenerim Biz Seninleyiz Bunu Unutma!

Kim nerde desin Kalbimiz SeninLe Sarı Kanaryam Senim Maçların yeter çekemeyenlerin Mazilerine…

Seni Çekemeynler Çatlasın fenerim Senin Maçlarınla Futbol izlesin Bu Değişilmez Milletin Fenerim!

Yagmurlarda, Camurlarda, Istanbul ‘da, Deplasmanda. Senin Icin Cektik Cefa, Hakkimiz Bu Mu Kanarya ?

ayatta Fenerbahceden Baska Hicbir Seyi Olmayan Ben, Hayatta Fenerbahceden Baska Herseyi Olana Acirim

Sensiz Hayat Bir Iskence Dilimdesin. Gunduz Gece Satir Satir, Hece Hece Sampiyonsun Fe-ner-bah-ce

1907 De Dogdu Askimiz, Sari-lacivert Renkleri Oldu Sarkimiz, Sporun Her Dalinda Bizim Sanimiz, Hic Bitmedi-bitmeyecek Bizim Askimiz!! Catlayin Cimbomlular Bu Yil Fener Sampiyoooooonnnnnnnnn!

Fenerli Olduk Dünyaya Hakim Olduk Maçlarımızla Çoştuk Hatıralarımızla Altın Defterlerde imza Olduk!

2. Cevap: Fenerbaçe Mesajları

Fener fener çok yaşa sen nerde biz orda seninleyiz sarı kanarya!!!

Fener Fener galatayı yen er Beşiktaş feneri görünce fıstığı söner.

Fener seni hiç bir şeye değişmem.

Fenerbahçe bayrağı sancaktır Kadıköy de.

Fenerbahçe benim biricik sevgilim söyle senden başka kimim var benim kimse fenerden başka takım tutmasın.

3. Cevap: Fenerbaçe Mesajları

Fenerbahçe sen Türkiye’nin hatta dünyanın belki de kalbimin şampiyonusun mazinde bir tarih yatar yaşa Fenerbahçe türkün kalbi senle atar.

Fenerbahçeli olmayanlar yaşamış sayılmaz çünkü FENERBAHçE bir yaşam tarzıdır

Fenerbahçeli olunmaz Fenerbahçeli doğulur.

Fenerbahçeliyiz birazcık deliyiz Rahatsız ettiysek özür dileriz..

Fenere hasta olan bir daha bu hastalıktan kurtulamaz çünkü takımını seven insan bir daha başka takım tutamaz.

Fenerim: her şeyimsin,dünyadaki tek yaratılmışsın...

Fenerli misin Allah başına dert vermesin verirse cehennemlik olursun...

4. Cevap: Fenerbaçe Mesajları

Fenerbahçe bu senede bizimle diğerlerini güle güle

Fenerbahçe büyüklüğü öyle bir büyüklüktür işte; ADI KONAMAZ.

Fenerbahçe destanıymış!! haa olsa olsa sizden fıkra olur çocuklar gülsün eğlensin diye!

Fenerbahçe forması tutkulu bir aşk gibidir. Sevdiğini bırakmaz, sevmediğini de yüzüne bakmaz

Fenerbahçe hep seninleydim ve daima seninle kalacağım.:)

5. Cevap: Fenerbaçe Mesajları

çok güzel sözler ellerine sağlık