Fences Kullanımı

'Teknik Yardım' forumunda Pardus tarafından 1 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. Fences yazılımının kurulumunu tamamladıktan sonra pc mizi yeniden başlatmamız gerekiyor.Bunu yaptıktan sonra karşımıza aşağıdaki ekran geliyor.Burada iki ana buton görüyoruz.Üstteki buton organize işini otomatik yapmak içindir.Alttaki buton ise kendi organize işinizi yapmanız içindir.
  [​IMG]

  --Gelelim nasıl çalıştığına .Masaüstünüz kısayollarla dolu durumda bu kısayolları gruplar halinde tutmak istiyorsunuz.Bunu yapmak için Şimdi iki seçeneğiniz var.

  1)Farenizin sağ tuşunu basılı tutarak istediğiniz kısayolları bir kare içine alıyorsunuz.Elinizi çektiğiniz zaman hemen altta ufak bir buton çıkıyor.Bu butona basarak seçtiğiniz alana bir isim veriyorsunuz ve tamam diyorsunuz.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  2)Yine aynı şekilde masaüstünde boş bir yerde sağ fare tuşunu basılı tutarak bir alan belirliyorsunuz.Elinizi çekince Create a new fences yazan bir kutucuk belirecek tıklayıp bir isim veriyorsunuz.Daha sonra oluşan çerçevenin içine istediğiniz kısayolları sürükleyip bırakıyorsunuz.Hepsi bu..Bu arada belirtmeliyim ki FENCES çit anlamına geliyor.Yani kısayolları çitlerle çevirmiş oluyırsunuz.

  NOT:Fences programı mouse umuzun sağ tık menüsüne de yerleşiyor.
  [​IMG]


  Alıntı
   
Yükleniyor...
- Fences Kullanımı Forum Tarih
Fences Kurulumu Teknik Yardım 1 Ağustos 2010
Paramore - Fences Şarkı Sözü 23 Aralık 2009
Boraksın madencilikte kullanımı hangi özelliği ile ilgilidir? Bunları biliyormusunuz 3 Eylül 2016
Nar Çekirdeği Yağı Faydaları Ve Kullanımı Sağlık Rehberi 18 Mayıs 2016