Fehriye Erdal öldürüldü mü?

'Haberler' forumunda Dark tarafından 26 Şubat 2011 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]
  Fehriye Erdal öldürüldü mü?"
  Fehriye Erdal öldümü?

  Belçika basını, Özdemir Sabancı'nın katili terörist Fehriye Erdal'ın artık saklamak pahalıya malolduğu için kendi örgütü tarafından öldürülmüş olabileceğini öne sürdü. Belçika basınında yer alan haberlere göre, Belçikalı anti-terör müfettişleri, ilk kez DHKP/C'li Fehriye Erdal'ın artık hayatta olmadığı düşündüklerini söyledi.


  BRÜKSEL (ANKA) - Belçika basını, Özdemir Sabancı'nın katili terörist Fehriye Erdal'ın öldürülmüş olabileceğini öne sürdü. Belçika basınında yer alan haberlere göre, Belçikalı anti-terör müfettişleri, ilk kez DHKP/C'li Fahriye Erdal'ın artık hayatta olmadığı düşündüklerini söyledi.
  Bazı basın organlarının birleşiminden oluşan Concentra'nın haberine göre polis müfettişleri, kadın teröristin kendi örgütü tarafından öldürülmüş olabileceğini iddia ediyor. Müfettişler, Erdal'ın yakalanıp konuşmaya başlayacağı olasılığı karşısında öldürülmüş olabileceğini ileri sürdü.
  Haberlere göre, Belçika yargısı terörist Fehriye Erdal'ın Interpol tarafından aktif şekilde aranmasından vazgeçmiş durumda. Buna neden olarak ise, anti-terör müfettişlerinin Erdal'ın hayatta olmadığı kanaatinde olmaları gösterildi.

  Fehriye Erdal öldürüldü mü?"
  Fehriye Erdal öldümü?

  -TÜRKİYE GETİRMEKTE ACİZ KALDI-

  Erdal'ın örgüt içinde "küçük bir balık" olduğunu ileri süren müfettişler, "Ancak çok şey biliyor. Bununla beraber bir kişiyi bu kadar zaman gizleme çok paraya mal oluyor" iddiasında bulundular.
  Türkiye'nin iadesini ve ülkede sorguya çekilmesini sağlamakta aciz kaldığı terörist Erdal, Türk makamları ile Interpol tarafından Özdemir Sabancı cinayetinden aranıyordu. Belçika'da "çete kurma, sahte belge ve yasadışı silah bulundurma ile örgüt üyeliği" suçlaması ile gözaltına alınıp bir dönem hapiste tutulan Erdal, 5 yıl önce kayıplara karıştı. (ANKA)
  (DH/HF/ORH)

  alıntıdır
   
  Son düzenleme: 26 Şubat 2011
Yükleniyor...
- Fehriye Erdal öldürüldü Forum Tarih
Behzat Ç.(Erdal Beşikçioğlu) Diziden Ayrıldı mı? Medya Bölümü 26 Ocak 2013
Erdal Özyağcılar Biyografi Biyografi 4 Ocak 2013
Evlerden Biri Erdal Kimdir Popüler Diziler 1 Ağustos 2012
Erdal Özyağcılar Kimdir, Resimleri Biyografi 24 Mayıs 2012