Fazla kültürün sonuçları

'Eğlence' forumunda yalcin26 tarafından 9 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. *Salak olabilirim ama aptal asla.... ASENA

*Ben meme kanserine şahsen karşıyım.... SİNEM GÜVEN

*Allahı size emanet ediyorum.... TANSU ÇİLLER

*Tüneli kaçmak için mi kazdınız .... REHA MUHTAR

*İsmini vermek istemeyen bir izleyici "Filiz Ovar" İngiltereden arıyor.... A TAKIMI

*Kendime ait görüşlerim çok güçlü görüşlerim var ama onları her zaman onaylamıyorum..... CORC W BUSH

*Polis yolu az sonra işlenecek bir cinayetin tatbikatı için kapattı....KANAL D ANA HABER

*Eminem dünyaca ünlü bir grup biliyorsunuz değil mi arkadaşlar....BEYAZ

*23.Yüzyılı yaşadığımız bu günlerde başıma gelen bu dram...Q KIZI REYHAN

*Cinayetler dışında en düşük suç oranına sahibiz..... WASHINGTON D.C. VALİSİ MARION BARRY

*Sigara içmek öldürür öldüğümüzde hayatımızın önemli bir bölümünü kaybederiz ....BROOKE SHIELDS

*Fransızlar amma kültürlü ufacık çocukları bile Fransızca konuşuyor....İZZET YILDIZHAN

*Cumhuriyet 1927 yılında ilan edildi ......Tuğba ÖZAY

*Atatürk ne demiş Yurtta sulh barışta sulh ....NİHAT DOGAN

*Bugün 10 Kasım Atatürk'ün ölüm yıldönümünü şölenlerle kutluyoruz......ELİFNAĞME

*Ameliyattan sonra uyandığımda karşımda Reha Muhtar'ı gördüm, cehennemdeyim sandım!..... Ahmet Çakar

*Ben Almanya'ya çok fazla giderim. Mesela dün Viyana'daydım..... İbrahim Tatlıses

*Mikrofona el salla!..... Kuşum Aydın (muhtemelen "kameraya el salla" demek istiyor)

*Şimdi Abidin İngilizce şarkısını söyleyecek İspanyolca..... Gamze Ökçelik

*Ben eğer belediye başkanı olursam, başkanı olduğum yer İstanbul'un en güzel şehri olacak...... Davut Güloğlu

2. Cevap: Fazla kültürün sonuçları

maşallaahh hepiside çok kültürlüymüşlerr...

3. Cevap: Fazla kültürün sonuçları

Yok bir şey bunların çoğunluğu kameradan bulaşan bir virüs sayesinde oluyor ; aslında virüsün yaptığı bir şeyde yok.Kişiler bu virüsü kendileri arayıp bulaştırıyorlar kendilerine.

Biz çok rahatız.Bizim herkes gibi normal grip,kızamık vs. gibi normal virüslerimiz var.Biz uğraşmıyoruz onlar bizi buluyor. :)

4. Cevap: Fazla kültürün sonuçları

Yazık yazık hepsine :f106:

5. Cevap: Fazla kültürün sonuçları

Alla allaaa onlara kızmak kolay geliyor değilmi insanın dili sürçemezmi yaw, belki o anki heyecanla doğru kelimeyi bulamadılar, bizler yapmıyormuyuz buna benzer şeyler azcık insaflı olun :p

6. Cevap: Fazla kültürün sonuçları

Bugün ne kadar pozitif günündesin :f20:

7. Cevap: Fazla kültürün sonuçları

Ben maalesef insaflı olamam.Göz önündeysen ve kimi zaman taklit kimi zaman da örnek alınıyorsan,bilgili olacaksın;söylediğin sözleri ölçelerek ve düşünerek konuşacaksın.Evet on tane doğru söylersin ama arada bir tane eksiklik olabilir.Ama her an pot kırmaya ve yanlış şeyler söylemeye ve yapmaya potansiyelin varsa insaflı olamam.Bu insanlar (türk olanlardan bahsediyorum) sırf şöhret olmak ve para kazanmak için benim kültürüme ait olmayan unsurları değşiklik adı altında yeni nesle zerk ederken sonuçlarının ne olacağı konusunda insaflı davranmazlarken ben onlara bu konuda asla insaflı davranmam.Kaldı ki çocukluğumuzdan beri bir çok büyük sanatçı dinledik izledik.Onlarda niye böyle şeyler olmuyordu.Zeki Müren in ben hiç cumhuriyetin ilanını hatırlayamadığını hatırlamıyorum ; ya da bir kelimeyi yanlış telaffuz ettiğini.Çünkü bu tarz insanlar yaptıkları işi birikimleriyle yapıyorlar.Alt yapıları kuvvetli insanlar.Yukarıdaki listede kaç tanesi birikimli insan mesela Asena yaptığı tek şey poz vermek ve dans etmek ve emin olun bir araya gelseniz ve siz bu ülke için çok şeyler yapmış olsanız bile o sizden daha fazla itibar görecektir.

Sonuç olarak ben şahsen insaflı olamam...İnsaflı olmam için onlarında insaflı olması gerekir...:f40: