Faydalı Facebook Kısayolları

'Sosyal Medya' forumunda Burcu tarafından 10 Ağustos 2014 tarihinde açılan konu

 1. Dünyada ve Türkiye'de vazgeçilmezler listesinin üst sıralarındaki yerini koruyan Sosyal Paylaşım Platformu Facebook her geçen gün kendini yenilemeye ve güncellemeye devam ediyor. Yapılan değişiklikler bazen beğeni toplarken bazende eleştirilebiliyor.

  Yapılan bunca değişikliğe ayak uydurmakta zorlanıyorsanız işte sizlere facebook'ta yer alan bazı kısa yol tuşları

  Chrome tarayıcısında facebook'a girdiyseniz Alt+M , Firefox tarayıcısında facebook kullanıyorsanız Alt+Shift+M tuşlarına basarak yeni mesaj oluşturabilirsiniz.

  Chrome kullanıcıları Alt+1 kısayol tuşu ile, Firefox kullanıcıları ise Alt+Shift+1 tuşu ile facebookta haber kaynağına dönebilirsiniz. Yani anasayfaya dönmek için bu kısayol tuşlarını kullanabilirsiniz.

  Chrome kullanıcıları Alt+0 (sıfır) tuşu ile Firefox kullanıcıları ise Alt+Shift+0 (sıfır) tuşu yardımıyla yardım merkezine ulaşabilirsiniz.

  Facebook profil sayfasına ulaşmak için Chrome tarayıcısında Alt+3 , Firefox tarayıcısında ise Alt+Shift+3 tuşlarını kullanabilirsiniz.

  Eğer hesap ayarları sayfasına gitmek istiyorsanız Ctrl+Alt+6 kısayol tuşlarını kullanmanız yeterli olacaktır. Tüm tarayıcılar için geçerlidir.
   
Yükleniyor...
- Faydalı Facebook Kısayolları Forum Tarih
Besinler, vücudumuzda nasıl faydalı hâle gelir? Okulistik 25 Ağustos 2015
Eğitim alanında kullanılan faydalı programlar Ders notları 15 Mart 2015
Hazımsızlık için faydalı öneriler Sağlıklı Beslenme ve Diyet 25 Mart 2014
Gebelikte okunacak faydalı dualar Dualar ve Faziletleri 25 Ocak 2014