Fatmagülün Suçu Ne dizisi neden yayınlanmadı

'Sorun Cevaplayalım' forumunda HazaN tarafından 12 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. Fatmagülün suçu ne dizisi 58. bölüm ne zaman yayınlanacak

Arkadaşlar hep sorulara cevap aradık şimdi ben bir soru sormak istiyorum. Benim gibi tüm Fatmagülün suçu ne dizisi hayranları bu akşam hayalkırıklığı yaşadı. Hafta başından beri fragman yayınlansın diye bekledik, fragman bir türlü yayınlanmadı. Kanal D hiç bir açıklama yapmadan bu hafta Fatmagülün suçu ne dizisini yayın akışına almadı. Şimdi herkes gibi bende merak ediyorum aceebaa neden yayınlanmadı bu hafta Fatmagülün Suçu Ne?

2. Cevap: Fatmagülün Suçu Ne dizisi neden yayınlanmadı

Ben biliyor gibiyim cevabı sanırsam Kerem fatma gülle pardon kenan yazıcakdım elim sürçtü birden :) artık sıkıldılar olaylardan bir kaç hafta gözden gönülden ırak olmak için dizi çekmeme kararı almış olabilirlermiki olamazlarmıki :):) Bu konu beni aşar işime döniym yardımcı olamadım arkadaşım afedersin deee benim aklım hala isimde kaldı kerim'miydi bu başroldeki çocuğun ismi hafızam pek iyi değil son günlerde :f196:

3. Cevap: Fatmagülün Suçu Ne dizisi neden yayınlanmadı

Hazan sana katılıyorum durumunu çok iyi anlıyorum :( ve bende soruyorum bu hafta Fatmagülün suçu ne dizisi yayınlanmadı neden neden nedennn :f196:

4. Cevap: Fatmagülün Suçu Ne dizisi neden yayınlanmadı

bence onu da star'a satmışlardır :)

5. Cevap: Fatmagülün Suçu Ne dizisi neden yayınlanmadı

Belkide Yaşaranlar Senaristleride satın aldılar ve artık yazmayın dediler =)

6. Cevap: Fatmagülün Suçu Ne dizisi neden yayınlanmadı

Bence Fatmagül suçunu anladı ve izini kaybettirdi tüm ekip onu arıyor kolay mı aylardır soruyoruz Fatmagülün Suçu Ne, Fatmagülün Suçu Ne?

7. Cevap: Fatmagülün Suçu Ne dizisi neden yayınlanmadı

izletmeyecekleri diziyi neden yaparlar insan bi açıklama yapar

8. Cevap: Fatmagülün Suçu Ne dizisi neden yayınlanmadı

evet arkadaşlar neden yayınlanmadı ya kimse bilmiyor mu cevabı?.....CEVAP BEKLİYORUZZZZZZZZZZ