Fatih Terimin cezası ertelendi mi?

'Spor Gündemi' forumunda Sitem tarafından 10 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

1. Fatih Terimin Cezası Ertelendi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim 'e verilen 3 maçlık cezanın geriye kalan 2 maçlık bölümü gelecek sezona ertelendi.Fatih Terim cumartesi günü Fenerbahçe ile oynanacak maçta takımın başında yer alabilecek.

Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu tarafından, 3 maçlık cezasının kalan 2 maçlık bölümü 1 yıl süreyle ertelenen Galatasaray Teknik Direktörü F atih Terim , Tahkim Kurulu'na yaptığı sözlü savunmanın ardından TFF binasından ayrılırken basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Fatih Terim;

"İtirazımızı değerlendirdiler. Bence isabetli bir karar çıktı. Olmam gereken yerde olacağım, kulübe bizim yerimiz. Bu konuda sağduyulu davrandılar. Zaten ben cezamı çektim. Erteleme talep ettik, indirim değil. Sadece erteleme talep ediyorsunuz. Onlar da sağduyulu davrandılar. Doğru bir karar olarak değerlendiriyorum. Sezon başından beri sağduyulu davranmaya çalışıyorum. Böyle bir olayın olmamasını isterdim. Üzgün olduğumu da belirttim. Savunmamı da kendim 1 sayfa olarak yaptım. Üzgün olduğumu da ifade ettim. Bize olan birçok şeyi ağızımı açmayıp kabullenmiştim. Böyle bir şeyin olmasını istemezdim. Ümit ediyorum centilmence, herkesin istediği gibi bir maç olur" diye konuştu.