Fatih Terim İstifa Etmeli mi?...

'Zaman Tüneli' forumunda MURAT tarafından 29 Haziran 2008 tarihinde açılan konu

?

Fatih Terim İstifa Etmeli mi?...

1. Evet

9 oy
    31.0%
  2. Hayır

20 oy
    69.0%

1. Fatih Terim İstifa Etmeli mi?...

Benim düşüncem durduğu kabahat...

hatır gönül için kadroya alınan futbolcuların gösterdiği performans ortada...

eğer yarı final oynadıysak bu sadece futbolcuların olağanüstü mücadeleleri ve şansımızla oldu...

2. Aynen katılırım..Bence de durduğu kabahat..:f63:

Ben istifa etmeli diyorum..

3. Istifa ettigi söylenmisti, bende sevinmistim.
    Ucakta vazgecirmisler maalesef.

4. bence kesinlikle etmemeli.o gerçekten deneyimli ve iyi bir hoca.herkesin bir takım hataları olabilir kimse mükemmel degildir.

5. bence iyi bir iş yaptı niye etsinki

6. bencede etmeli,kendi takımında sakat olduğu için oynamayan,
    Emre belezoğlu,Ankarasporda dahii zor oynayan Emre Aşık,
    ayakta dahi duramayan Tümer kadroya alınıyo Yıldıray halil,Mehmet
    Topuz ve fatih tekke gibi topcuları kebdine itaat etmediği için dışarda bıraktı
    yoksa 2008 Avrupa şampiyonu bizdik derhal istifa etmeli
    (abimden destek aldımmm):f106:

7. Sanki yerine gelecek adam varda.. Etse ne olur etmese ne olur. Aldıgı para cebimize girmiyor bizden cıkıyor :f106: :f106:

8. Bencede etmemeli fatih hoca işinde deneyimli ve işinin ehli kalmasını isterim öylesinenin de dedigi gibi gitse yerine daha iyisimi gelecek evet diyorsanız kimmmmmm..??????????

9. İstifa etmeli diyorum...

10. defalarca bunun tartışması yapıldı. Aceba Fatih hoca gitse yerine kim gelecek hangi deneyimli kişi :f106:
    bence haliyle, tavrıyla, azmiyle Fatih hoca dursunda Rüştü varya şu Rüştü hani şu kova rüştü :f106: ona bir yol görünse diyorum ve mümkünse birdaha maç izlemek için dahi olsa stada girmesin :f1:

11. Arkadaşlar bugün genç teknik adamlarımız var bu görevi yapabilecek...

Ertuğrul Sağlam, Aykut Kocaman, Bülent Uygun, Rıdvan Dilmen, Mesut Bakkal vs....

veya tecrübeli yabancı bir hocada olabilir Piontek'in milli takımımıza kazandırdıkları ortada...

12. Evet haklı olabilirsin ama bence yinede en uygun isim Fatih Hoca
    ya bayan gözüyle duygusal bakıyorsun demeyin ama 11 futbolcu sahada koşarken
    Fatih hocada saha kenarında kendini paralıyor onlarla birlikte koşup onlarla birlikte terliyor
    bilmiyorum ben seviyorum ve görev süresi bitene kadar kalsın diyorum

13. bence hemen bırakmalı

1. kendi takımında oynamayan oyuncuyu nasıl milli takımda oynatırsın
    2.yapacak adam yokmu sanki
    3.sadece oyuncular oynar sahada

örnekleri coğaltabiliriz aslın da

14. Fatih Hoca gibi deneyimli birini bulmak şu an için zor bence... Karizmatik bir kişiliği var, verdiği takdiklerin yanı sıra futbolcuları ruhsal bakımdan da hazırlayabilen bir teknik adam bence.. Ayrıca maaşı 180 bin YTL bence 100 YTL yeterr yaw.

15. yazık yaaa kalsın :f106: