FarmVille Sorun ,farmville hata,

'Sosyal Medya' forumunda DiScOvErEr tarafından 7 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. farmville sayfa açılmıyor,Farmville sorunları,farmville sayfası hata veriyor,
    farmville Donma,Farmville hatası,Farmville Out of sync hatası
    farmville sorunları,Farmville sayfa açılmıyor,
    Farmville oyun açılmıyor, Gibi sorularınız varsa çözümü forumdas.net'te

farmvillede 2 gündür bende bu sorunla karşılaşmaktayım. "Your game state is out of sync with the server. Please refresh the page to continue." Bu yüzden tarlama giremiyordum nasıl çözümleneceğini buldum.

oyun sayfasında sorun var lütfen sayfayı yenile yazıyor .kendi serverlarından kaynaklı
    belirli bir limitten sonraki itemler böyle bir problem oluşturuyormuş.Uzun araştırmaların sonunda aşağıdaki videoda çözümü buldum.
    Programın indirme linkide aşağıda mevcut dikkatli bir sekilde yaparsanız farmville oyun sorunu ortadan kalkacaktır.

İndirmek için Tıklanyınız

2. Cevap: FarmVille Sorun ,farmville hata,

Video içinde verilen link çalışmıyor başka bir yolu var mı?

3. Cevap: FarmVille Sorun ,farmville hata,

Hem video hemde link çalışıyor tekrar denermisiniz

4. Cevap: FarmVille Sorun ,farmville hata,

video ve link çalışıyor bi problem yok ama sonra eklenti hangı siteden ınıyor bulamıyorum tarlam superdi hıc bı sorun yoktu ama sonra 2 haftadır actıktan en az 1 dk sonra sonra please refresh dıe bı yaazı cıkıo lutfenn yardımm edınn ltfnnn

5. Cevap: FarmVille Sorun ,farmville hata,

benim çiftliğim açılıyor fakat gece karanlığındaymış gibi karanlık bir ortam var bunu nasıl düzeltebilirim yardım edermisiniz lütfen :(