Farmville Son Level

'Sosyal Medya' forumunda Aysell tarafından 13 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Farmville Kaç Level
    Farmville Son Level Kaç

Farmvillede son levelin kaç olduğu bilinmemekle birlikte 70 olduğunu söyleyenler de var 50 olduğuu söyleyenler de var. :f196:

2. Cevap: Farmville Son Level

Valla ben 60 diyorum ne 50 ne 70 arası :f196:

3. italyan

italyan Yasaklı

Cevap: Farmville Son Level

70 son olması gerek ama..

4. Cevap: Farmville Son Level

galiba 70 : /

5. Cevap: Farmville Son Level

70'tir sanırım ama bunu yapmakta ayrı bi dert olurdu :D

6. Cevap: Farmville Son Level

arkadaşla benim levelim şuan 65... 70 olduktan sonra level atlamiyacakmı??

7. Cevap: Farmville Son Level

Arkadaşlar ben şu an 82 lewelim Arkadaşım Hesna ise 95 lewel demekki 70 lewelde bitmiyo.Daha önceden ben 70 lewelde kalmıştım EX geliyodu ama lewel atlamıyodu artık lewel atlıyo şu an 82 lewelim herhalde 100 lewelde bitiyor...!! F40

8. Cevap: Farmville Son Level

benim arkadaşım 103 levelde,son level 103 olduğunu düşünüyorum ama sonsuzda olabilir

9. Cevap: Farmville Son Level

son level kaç oldugunu bilmiyorom ama ben cheat engine ile kasıyorum 35 leveli dahada kasacagım ama hata veriyor Ali Yıldız :D

10. Cevap: Farmville Son Level

Arkadaşlar Yemin Ederim 80 de bitiyor hile ile kasdım şu an 80 im artık level atlamıyo :)

11. Cevap: Farmville Son Level

sLm arkadasLar bir sorunum war oyun ıLe ıLqıLı hıc bırseyın ısteqını arkadaslarıma qonderemıorum qonder dıyorum qonderıyor fakat faceyı kapatıp actıqımda qondermemıs oLuyor tekrar denıyorum tekrar aynısı oluyor hıc bır malzeme alamıyorum fakat arkadasların ısteklerı qelıor kabul edıyorum profıLındekı paylastıklarına da tıklıorum tek sorunum ıstek qonderemeyıp ıhtıyac olan malzemelerı alamamak bılqısı olan war mı yardım edebılır mı lutfenn.