FarmVille Kat Kat Tarla

'Sosyal Medya' forumunda Dark tarafından 4 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. Farmville Kat kat üstüste ekme

Öncelikle Mozilla Firefox kuruyoruz. Cheat engine 5.5 kuruyoruz. Bunlar yeterli.

1- FarmVille - Zynga adresinden tarlamıza giriyoruz.

2- Tarlamız tamamen açıldıktan sonra, Cheat Engine programımızı açıyoruz ve sol üstte bilgisayar şeklindeki butona tıklayıp firefox'u seçiyoruz.
    3- Cheat Engine programında " 4bytes " yazan kısmı " Array of Bytes " yapıyoruz. Solundaki Hex kutusunu işaretliyoruz.
    4- Yanındaki boşluğa " d0 30 26 d7 d2 60 " yazıp aratıyoruz. Soldaki menüye düşmesi lazım kodların. Menüden çift tıklıyoruz aşağı geliyor kodumuz.
    5- Aşağıdaki kodun üzerine çift tıklıyoruz ve "26" olan yerimizi "27" yapıyoruz.
    6- Programımızda yukarıda bulunan "Enable Speedhack" kutusunu işaretliyor, alttaki hız ayarını "0" a çekiyoruz ve "apply" diyoruz.
    7- Mozilla Firefox'umuza geri gönüp oyunu yeniliyoruz. Oyun yükleme kısmında yarıda kalıyor.
    8- Cheat Engine programımıza geri dönüyoruz. "New Scan" butonuna tıklıyoruz hemen ardından "First Scan" botonuna tıklıyoruz. 4. Maddedeki gibi sol menüye geldi yine kodumuz. Çift tıklıyoruz tekrar aşağı alıp aynı şekilde 26'yı 27 yapıyoruz.
    9- Enable Speedhack kutumuzun altında 0.0 yaptığımız hızımızı 0.3 yapıyoruz. Oyun açılıyor.

Artık kat kat ekip biçebilirsiniz

2. 0.3 değil 0 yapsanda oluyor :)
    güzel anlatım yapamayanlar için işe yarar inşallah en iyi anlatımı yapmıs arkadas.

3. Tesekkürler Darkk abicim... :f196:

4. Yarın Disco okusun bu konuyu :f196:tarlasını dublex yapsın bari :f30:

5. italyan

italyan Yasaklı

4 maddeyi yapamıyorum :(

6. ya ben 4. maddede ki kodu yazıyorum ama sonra artamıyorum hangi şekle ya da tuşa basıyoruz da arıyo lütfen acil cevap bekliyorum arkadaşlar kib

7. ben çiftçimiyim blue:f196:

8. :oops: Tamam ya kızma.Hani eğer tarlanı kat kat yapmak istersen diye dedim :f196:

9. ben birkaç gün önce üst üste tarla ekmeyi yapabildim ama 1 gün sonra başka bir tarla için yapamadım sistem resetliyo kendini sürekli sayfayı yenileyin diyor acaba yanlış bişey mi yapıyorum

10. farklı sayfalarda farmville açmayın yoksa yaptıklarınızı kaydetmez kısacası oyun tarayıcınızda tek sekmede açık olacak

11. tşkLr..:):)

12. “your game state is out of sync with the server.please refresh the page to continue” üst üste tarla koyduktan sonra alıyorum ve oyun ok ye bastıktan sonra yaptıklarımın tamamı gidiyor yardım ederseniz çok sevinirim tşk