Farmville Gübreleme

'Sosyal Medya' forumunda Aysell tarafından 6 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Farmvillede Gübreleme  farmvillede parlayan tarlaları görmüşsünüzdür.çiftlik gübreleme komşular birbirinin çiftliğinin 5 karesini gübreliyebiliyor.


  Gübre bir şekilde yöneticiler tarafından seçilen çiftçilere dağıtılmış o çiftçilerde kendi komşularına yardıma giderek onların tarlalarından 5 kareyi gübreliyor bu tarlaları gübrelenen komşularda diğer komşuların tarlasını gübreleyebiliyor ve bu şekilde birçok kişinin tarlası gübreleniyor tarlalar parlamaya başlıyor henüz hasat etmedik ama gübreli ürünler daha büyük olacakmış daha fazla para verecekmiş.

  Gübrelemeyi Nasıl yapacaz kendi tarlanızda parlak alan görürseniz bu sizin tarlanızın bir komşunuz tarafından gübrelendiğini anlarsınız sizde hemen komşularınıza yardıma gidin ürünü olmamış ( yetişmemiş) tarlası boş çürümüş olmayan komşunuzun tarlasının 5 karesini gübreleyin.

  Bunun size kazancı komşunuza yardım edip para kazanıyorsunuz ayrıca gübrelerkende para ve XP kazanıyorsunuz.

  Resimde görüldüğü gibi yardıma gittiğiniz komşunuzun tarlasında ot çakal karga vs. kovduktan sonra sol alt köşede kavanoz şimgesi ve 5 rakamını görüyorsunuz. Dilediğiniz 5 karenin üstüne gelip ekim yapar gibi gübreliyorsunuz hepsi bu.

  [​IMG]
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Ocak 2014
 2. Cevap: Farmville Gübreleme

  biligii içinn saol...
   
Yükleniyor...
- Farmville Gübreleme Forum Tarih
Farmville 2 Hızlı Level Alma Hilesi (Videolu Anlatım) Sosyal Medya 24 Ocak 2013
Farmville 2 Ağaç ve Taşları Temizleme Hilesi Sosyal Medya 17 Ocak 2013
Farmville 2 sınırsız cash hilesi Sosyal Medya 16 Kasım 2012
Farmville 2 Kümes Hilesi (Resimli Anlatım) Sosyal Medya 22 Ekim 2012