farmville coins

'Sosyal Medya' forumunda Dark tarafından 7 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. farmville coins

Farmville oynaya oynaya insan ister istemez bu oyunun müdavini haline geliyor. Bazı araştırmalar yaptım.

Mantık yürüterek fazla para kazanmanın yollarını aradım ve galiba buldum
    Şimdi bazıları mahsül ekerken bize kazandırdığı ücrete bakar. Yani mesela Kabak ektiğimiz takdirde bize 121 coins para kazandırıyor. Raspberries ektiğimizde ise bize 46 coins kazandırıyor. Bazı kişiler de bu durumda 121 coins veriyor diye kabak ekiyor.

Ama kabak 2 günde 121 coins verirken Raspberries bize 2 saat gibi kısa bir sürede 46 coins kazandırıyor. Bu durumda bizim raspberries’ten 1 günde kazandığımız coins 552 oluyor. Görüldüğü gibi raspberries ekersek 1 günde 552 coins para kazanabiliyoruz. Bunun tek kötü yanı ne yazıkki sürekli ilgi istemesi oluyor. Çünkü bilindiği üzere bir mahsülü olgunlaştıktan belirli bir süre sonra toplamazsak mahsül çürüyor ve bir kazanç elde edemiyoruz. Gece yatarken 2 saatlik raspberries ekmemek yerine yine kısa sürede iyi para veren Aloe vera bitkisi ekebiliriz. Aloe vera 6 saatte olgunlaşıyor.
    Çürümesi ise tahminen 8-9 saati bulur. Yani kısacası farmville oyununda fazla para kazanabilmek için kısa zamanda oluşan mahsüller ekin. Eminim ki faydasını göreceksiniz