farklı eşya tasarımları

'Ev ve Dekorasyon' forumunda Dark tarafından 10 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Yara bandının maksadı yaranın dışarısı ile ilişkisini kesmek, mikrop kapmasına mani olmak ve yarayı biraz olsun görünürden kaldırmaktır. Piyasada renkli, küçük çocuk resimli ve düz ten rengi olanları bulabilirsiniz ama bu modeller yeni çıktı. Sanki tüm söylediklerimizin aksine.

Genelde tuvalet kağıdı beyaz olarak bilinir bilinir değil zaten öyle:f196:
    Yeni çıkan tuvalet kağıtları renkli renkli şimdilik kırmzı ve siyah rengi var zamanla pembesi maviside çıkar:f63:

Bir Türk ajansı tarafından tasarlanmış pil görünümlü tuzluk ve biberlikler mutfağa yeni bir hava katabilir.

Şemsiye ama öyle değil, ayakkabı da değil. Yağmurlu havalarda ayakkabılarınız veya ayaklarınız ıslanmasın diye böyle güzel birşeyi bulmuşlar. Ayağınıza geçirip tutturuyorsunuz ve tam kapalı bu renkli plastik sizi gideceğiniz yere kadar yağmurdan çamurdan koruyor

2. Cevap: farklı eşya tasarımları

Kolunuz kırıldığında herkes nasıl yaptığınızı merak eder ve sizinde tekrar tekrar aynı anı anlatmanız gerekir. Bu alçı korumalarının üzerindeki figürler sizin kolunuzu nasıl kırdığınızı sizin için açıklayacak.

passer bunu beğendi.

3. Cevap: farklı eşya tasarımları

Bu eşyaların patentleri sana mı ait Dark :)

4. Cevap: farklı eşya tasarımları

Özellikle kol askısı çok güzel...

5. Cevap: farklı eşya tasarımları

İlginç tasarımlar. Çizmelerden özellikle de fosfor yeşilli birer tane olsa fena olmaz :)

6. Cevap: farklı eşya tasarımları

Kol askısı süper..He resme bakıp olayı dedatları ile anlat derlerse sil baştan:)

7. Cevap: farklı eşya tasarımları

Tuvalet kağıtları güzelmiş.Banyonun rengine göre seçenekleri olması güzel :f196:

8. Cevap: farklı eşya tasarımları

İlginç tasarımlar. Ben de o yeşil çizmelerden istiyorum.:f196:

9. Cevap: farklı eşya tasarımları

ilginç tasarımlar

10. Cevap: farklı eşya tasarımları

bende istiyorum o çizmelerden :oops:

11. Cevap: farklı eşya tasarımları

birdan kolumu kırasım geldi ;)