Farah Zeynep Abdullah Gel Ya da Git Şarkısı

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. Eylem

Eylem Editör Site Yetkilisi

Farah Zeynep Abdullah Gel Ya da Git Şarkısı

Farah Zeynep Abdullah‘ı “Öyle bir geçer zaman ki” dizisinin Aylin’i olarak tanıdık ve sevdik. Deli dolu, neşeli bir genç kız olan Aylin büyük aşkına kavuşmak için büyük zorlukları geride bırakmış ancak mutluluğun sefasını sürememişti. Dizi ile yıldızı parlayan Farah Zeynep daha sonra sinema filmi ve televizyon dizilerinde rol almaya devam etti. Son olarak Kurt Seyit ve Sura dizisi ile ekranlara gelen güzel ve başarılı oyuncuÇağan Irmak‘ın son film “Unutursam Fısılda“da rol aldı.

Ayperi isimli bir şarkıcıyı canlandıran Farah Zeynep Abdullah rol gereği stüdyoya girdi. Kenan Doğulu imzalı bir şarkı seslendiren Abdullah beklenmedik bir şekilde müzik listelerinde ilk sıraya yerleşti.

Hem sosyal medyada hem de video sitelerinde ilk sıraya yükselen Gel Ya da Git şarkısı itunes’un Yeni single şarkılar ve EP ler kategorilerinde de ilk sırada olma başarısını elde etti.

Ayperi takma adıyla stüdyoya giren ve Kenan Doğulu’nun Gel ya da Git şarkısını seslendiren Farah Zeynep Abdullah bu şarkıyla ses getireceğe benziyor çünkü daha ilk haftada 1 milyon izlenme sayısına ulaştı. İşte Gel ya da Git şarkısının sözleri…

• Gel ya da git böyle yapma
    • Sensiz kalbimde sızı var
    • Son nefese kadar değilse
    • Unuttuğun bir sözün var
    • Sev ya da git öyle bakma
    • Artık canımı acıtma
    • Şansını fazla zorladın
    • Ben de insanım sonuçta
    • bende delirebilirdim, yoldan çıkabilirdim
    • Yapmadım kıyamadım sana
    • Hep keyfini bekledim yollarını gözledim
    • Bir küçük kıvılcım istedim
    Filmin konusu hakkında da kısaca bilgi verelim

Çekingen ve içine kapanık Hanife ile, haylaz ve başına buyruk kız kardeşi Hatice ile birlikte muhafazakar bir kasabada yaşamaktadırlar. Hanife şiire meraklıyken Hatice şarkı söyleme hevesiyle yanıp tutuşmaktadır. Kaymakamın oğlu Tarık kasabaya gelince iki kız kardeşin hayatı tamamen değişecektir.