fadime ile temel

'Eğlence' forumunda DiScOvErEr tarafından 11 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Temel bir dağ başında oturuyormuş ve en büyük zevki günlük gazete okumakmış.

Fakat tembelmiş ve gazete alabileceği tek yer oturduğu dağın eteğindeki bakkalmış. Bu iş için hep Fadimeyi gönderirmiş. Fadime bir gün sıkılmış ve Pazartesi günü 7 tane o günün gazetesinden almış. Ve Pazartesi günü bir gazete verip diğerlerini saklamış.
    Ertesi gün Temel gazete isteyince dün aldığı gazetelerden birini ben çıkıyorum deyip işlerini hallettikten sonra çıkarıp vermiş. Çarşamba günü yine Temel gazete istemiş, Fadime yine işlerini halledip Temel'e gazeteyi vermis. Persembe günü yine Temel gazete istemiş Fadime yine vermiş.
    Akşama doğru Temel Fadimeyi çağırıp "Fadime" demiş.
    -"Dünyada ne salak insanlar var;dört gündür aynı adam aynı yerdeki
    ağaca arabasını çarpıyor

2. Cevap: fadime ile temel

Habere çok güldüm harikaydı Discoverer:f30:Aklıma yıllar önce köyde bulunduğum bir dönemde gazete olmadığı için köy arabasına sipariş verdiğim günler geldi.:))

3. Cevap: fadime ile temel

:) ahhh bu temek yok mu
    :cool:

4. Cevap: fadime ile temel

Harikasın Discooo
    yüzümüze yansıttığın tebbessümün fazlasıyla sende oluşması tek dileğim.
    Ama bu arada Temelide alkışlamadan geçemiycem acaib zeki yav :f118:

5. Cevap: fadime ile temel

Bir Adada 10 tane arap varmıs yerde bir tane cin cıkan sey varmıs demisler bı ney sallamıslar cin cıkmıs demis dileyin benden ne dilerseniz 9 tane beni beyaz yap demis 10. cusu da kır kır kır kır gülüyomus cinde demis ne oldu demişki bunların hepsini arap yap....:)