Facebook'un zaman tüneli tuzağına düşmeyin

'Haberler' forumunda ZeuS tarafından 7 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

 1. Facebook'un Timeline zaman tüneli tuzağına düşmeyin!

  Facebook'un yeni Zaman Tünelinden kurtulmak isteyenlerin başına olmadık şeyler geliyor. Timeline faceboobk Zaman Tüneliyle profilinizin görününtüsü çok daha detaylı ve çok yaratıcı sayfalar hazırlayanlar olsa da ancak birçok kullanıcı eski görünümde kalmayı tercih ediyor.Ne yazıkki şuan için mümkün değil.

  İşte dolandırıcıların yeni tuzağı da facebook zaman tünelinden sıkılıp eski profiline dönmek isteyen kullanıcılar için.Basit bir Facebook uygulaması sizi eski profilinize döndüreceğini vaat edip ama aslında tüm kişisel bilgilerinizi ele geçiriyor. E-posta adresinizi spam postalar atmak için kullanıyor ve Facebook hesabınızdan da izinsiz olarak arkadaşlarınıza mesaj gönderiyor veya paylaşım yapıyor. Bu mesajlar ya da paylaşımlardaki bağlantılar ise, tıklayanları da aynı tuzağın içine çekmiş oluyor.Bu durumda siz siz olun arkadaşlarınızdan geliyormuş gibi görünse bile mesajlardaki bağlantılara tıklamak için acele etmeyin.

  Ayrıca eski profilinize döndüreceğini söyleyen uygulamalara da itibar etmeyin.Çünkü şuan için böyle bir şey ne yazık ki mümkün değil.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Ağustos 2014
Yükleniyor...
- Facebook'un zaman tüneli Forum Tarih
Facebook'un Kendi Google'ı Geliyor Haberler 26 Şubat 2013
Facebook'un Kurucusu Mark Zuckerberg’e Mesaj Göndermek 100 Dolar! Sosyal Medya 12 Ocak 2013
İnstagram Facebook'un Oldu! Teknoloji Haberleri 16 Eylül 2012
Facebook'un Bilinmeyenleri Sosyal Medya 7 Eylül 2010