Facebooktan Sizi Silenleri Bulma

'Sosyal Medya' forumunda Aysell tarafından 9 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. Facebooktan beni kim sildi?

Facebookta sizi kim silmiş merak mı ediyorsunuz?

İlk olarak bunu yapabilmeniz için Mozilla Firefox tarayıcısı kullanmanız gerekiyor.

Eğer kurulu değil ise buradan indirerek kurabilirsiniz.

Kurulum tamamlandıktan sonra tarayıcımıza Grease Monkey adlı eklentiyi kurabilirsiniz.

Bunun için de bu adrese girerek Add to Firefox diyoruz.Ekleme olduktan sonra Mozilla Firefox web tarayıcısını baştan başlatıyoruz.

Firefox başladıktan sonra son adımda bu adrese gidiyoruz. Install dedikten sonra bir kaç saniye bekleyerek Kur diyoruz.

Bu işlemleri yaptıktan sonra Firefox tekrar açıp kapatıldıktan sonra Silenler adında yeni bir sekmede sizi silen kişiler gözükecektir. Fakat bu yol ile kurulumdan önce sizi silen kişiler gözükmeyecektir , kurulum yapıldıktan sonra silen kişiler gözükecektir. Ve bu eklentiyi kurduğunuz bilgisayar üzerinden çalıştırmanız gereklidir. Başka bilgisayarlarda oturum açtığınızda aynı sekme gelmeyecektir.

Alıntı

TwİLiqHt FaN, Büsra ve Pardus bunu beğendi.

2. Cevap: Facebooktan Sizi Silenleri Bulma

Yav ne uğraşacağım silmişse kendisi bilir.Hem beni silecek hem de ben peşinden koşacam sildi mi silmedi mi?:)Ama yine de konu güzel +++ rep :)

3. Cevap: Facebooktan Sizi Silenleri Bulma

Birşey diyebilirm miyim.Beni silenlere.Şimdi bu yaptıını insanlığa sığar mı ismail sığar mı atalay şimdi söyleyin sığar mı ?
    :)))))))))))))))
    -
    Gerçekten güzel konu ama deniycem :))
    ++++rep..

4. Cevap: Facebooktan Sizi Silenleri Bulma

silen silmiştir, ben silenin paylasımlarını deil, silen benim paylasımlarımı kaybetmıstır :f30::f30:
    Güzel paylaşmm +repp

5. Cevap: Facebooktan Sizi Silenleri Bulma

öğretmen gıbı bızde "stajer kızın dramı" dıe vıdeo cekelm :f30::f30:

6. italyan

italyan Yasaklı

Cevap: Facebooktan Sizi Silenleri Bulma

Genç Stajyer mod Büşş dramı:D:D:D Onu vicdansızca silen arkadaşlarına gelsin izlesinler:)