Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

'Soru Cevap' forumunda Misafir tarafından 29 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. facebookta zaman tünelinden nasıl cıkacagız detaylarıyla

2. Cevap: Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

Arkadaşlar zaman tünelinden çıkmak istiyorsanız eklenti bu eklentiyi kurun ama sadece mozillada çalışıyor.

Chrome Zaman Tüneli Kapatmak içinse Eklenti bu eklentiyi kurmanız gerekiyor ..

Şimdilik zaman tünelinden çıkış yapmanın en sağlıklı ve tek yolu bu..Umarım işinize yarar..

3. Cevap: Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

facemi dediğiniz şekilde açtım ama uygulamalar ksımında öle bişey bulmadı ben yazmıyor... nasıl yapabilirimm lütfen yardım edinn

4. Cevap: Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

lütfen yardım edinnnnnnnn

5. Cevap: Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

YAa ben oraya kadar geldim ama uygulamayı sil yazmıyoo

6. Cevap: Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

zaman tünelinden çıkamıyorum.. face imin eski görüntüsüne dönmesini istiyorum dediğiniz gibi uygulamalar kısmına baktım ama zaman tüneli diye bir uygulama yok ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler..

7. Cevap: Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

developers.facebook.com adresine giriş yapıyorsunuz. Açılan sayfada kullanmakta olduğunuz uygulamarın yer aldığı bir liste yer alacak. Bu listeyi sayfanın sol tarafındaki bölümden görebilirsiniz. Burada Facebook Zaman Tüneli ( Time Line ) uygulamasını bulun sağ üstte yer alan “Uygulamayı Düzenle” butonuna basın. Alt kısımda “Uygulamayı Sil” seçeneği mevcut. Buraya da bastıkran sonra oluşturtuğunuz sözkonusu uygulama silinir ve kısa bir süre sonra profilinizi eski hale getirmiş olursunuz.

8. Cevap: Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

Arkadaşlar Facebook zaman tünelinden çıkmanın bir yolu yok. Ancak birkaç küçük uygulama kurarak çıkmış gibi görünebilirsiniz. Bunlarda kalıcı çözümler değil malesef geçicidir. Mozilla yada Chrome'a kuracağınız küçük bir uzantı sayesinde profilinizi eski haliyle görüntüleyebilirsiniz.

9. Cevap: Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

yeni uygulama oluştur yazıyor!bu ne şimdi

10. Cevap: Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

Arkadaşlar Facebook zaman tünelinden çıkmanın bir yolu yok. Ancak birkaç küçük uygulama kurarak çıkmış gibi görünebilirsiniz. Bunlarda kalıcı çözümler değil malesef geçicidir. Mozilla yada Chrome'a kuracağınız küçük bir uzantı sayesinde profilinizi eski haliyle görüntüleyebilirsiniz.

11. Cevap: Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

Hiç çözüm yok mu???

12. Cevap: Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

ya listede ne var ki

13. Cevap: Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

GERÇEK ÇÖZÜM BURDA YAPIN KESİN SONUÇ YAPTIM OLDUUU arkadaslar zaman tunelınden bende cıkmak ıstedım fakat basaramadım sonunda hesabımı sıldım sıldıgım hesap yaklasık 1 ay icinde tamamen sılındı ve sılındıkten sonra aynı hesabımımla tekrar uye oldum fe ortadan kaldırdım baska yolu yok sadece hesabını sılıp 22 gun beklemek o aradada baska hesap kullanınn gercek cozumm buu baska yolu yoookk

14. Cevap: Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

yardım edin

15. Cevap: Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

Zaman tÜnelİnden Çikmak ve eskİ halİnİ kullanmak İstİyorum

16. Cevap: Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

Ya ben zaman tüneline geçiş yap falan demeden profilime bir girdim zaman tüneline geçilmiş ama şu andan sadece ben görüyormuşum bir hafta sonra herkese açılacakmış. Ben istemiyordum hiç bunu yaa :(

Off ya birde kendim geçiş yapsam içim yanmıycak ama birden böyle oldu deli oldum off ya offff

17. Cevap: Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

ya ne iğrenç bişey bu deniyorum ama uygulamayı sil yazmıyo

18. Cevap: Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

ya ben girdim ama time line yada zaman yüneli yamıo nültfen daha açık şekilde yardımcı olunuz :(

19. Cevap: Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

hazan bende chorme var ama yapamadım yardımcı olur musun nasıl yapacağım

20. Cevap: Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

Ya bende baktım uygulamalar bölümüne ama yok öle bişi yaa :(((