Facebooka Yasaksız Giriş

'Sosyal Medya' forumunda Bella tarafından 8 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

 1. Facebooka Yasaksız Giriş Nasıl Yapılır,  Okulunuzda, iş yerinizde Facebook yasaklıysa, çok basit birkaç işlemle Facebook’a girebilirsiniz. Üstelik program yüklemeye gerek olmadan.

  Bazen eğlence amaçlı olmasa da önemli bir sebepten Facebook'a girmeniz gerekebilir. Fakat okulda ve iş yerlerinde " Bu sayfaya erişim engellenmiştir" iletisiyle karşılaşırsınız Ama Üzülmeyin küçük birkaç işlemle Facebook'a nasıl girebileceğinizi Anlatıyorum..

  Normalde Facebook'a girmeye çalıştığınızda wwwFacebook.com yazarak siteye girebilirsiniz. İnternet tarayıcınız otomatik olarak başına http:// koyar. Yani tam olarak wwwFacebook.com adresi ile siteye bağlanırsınız.

  Burada yapmanız gereken işlem Http yazsının sonuna "S" harfi koymak. Yani https:/wwwFacebookcom adresi ile facebook'a girebilirsiniz. Bu adres ile siteye girdiğinizde kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriş yapın. Tekrar "Bu sayfaya erişim engellenmiştir" yazısı ile karşılaşacaksınız. Sorun değil, bir daha http'nin sonuna "S" harfini koyarak Enter'a basın.

  Ve içerdesiniz..
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Aralık 2012
Yükleniyor...
- Facebooka Yasaksız Giriş Forum Tarih
facebooka giremiyorum neden olabilir Sosyal Medya 29 Haziran 2016
Facebooka Giremiyorum Neden 2016 Sosyal Medya 21 Aralık 2012
telefondan facebooka baglanmıyor Bilgi Rehberi 8 Aralık 2012
Cep Telefonundan Bedava Facebooka Nasıl Girilir Etüt Merkezi 4 Aralık 2012