facebooka neden giremiyorum

'Teknik Yardım' forumunda kurnaz5 tarafından 18 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu

1. arkadaşlar konu başlığında olduğu gibi facebook a giremiyorum-
    açıklıyım ilk başta dün annem girmeye çalıştı ve
    h t t p s : / / f a c e b o o k . c o m / l o g i n . p h p ? l o g i n _ a t t e m p t = 1 adresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir.
    Aşağıda bazı önerileri görebilirsiniz:
    Reload this web page later.
    Hata 118 (net::ERR_CONNECTION_TIMED_OUT): İşlem zaman aşımına uğradı.]]
    bu hatayı gösterdi ondan sonra hep
    YAPTIKLARIM:: dns sıfırla
    yasaklı sitelere uygun hale getirme (dns i)
    CClenar ile her şeyi silme
    kendim de sildim çerez filan hiç bişi yok
    başka tarayıcılar kullandım
    bildiğim de yapmadığım bi halt yok kısaca
    yardımlarınızı bekliyorum şimdiden elinizi kolunuza sağlık

2. Modemi resetle

3. aynı ağ üzerinden başka bi pc de denedim açıyor modemle alakası yok bildiğim kadarıyla

4. Hata 118 (net::ERR_CONNECTION_TIMED_OUT)

DNS Ayarlarından kaynaklanan bir sorun modeminle alakalı olmalı dns yi değiştirmen gerekir.sağ alt köşedeki ağ simgesine sağ tıkla sorunları gider de.

5. şimdi denedim onuda o da olmadı :S

6. şimdi başka bişey daha denedim hotmail ve msn ye de girmiyor (noluyor pc ye :S)

7. modemin kablosuzmu

8. evt ama ben lan ile bağlanıyorum

9. firewall engeliyor olabilir birde orayı kontrol et..güvenlik duvarını kaldır..

10. facebook hata 118 kodu veriyorr ne yapacaaamm..

11. arkdaŞlaR okeye neden bağlanamıyorum bi bilgisi olan war mı . sürekli Hata 118 (net::ERR_CONNECTION_TIMED_OUT): İşlem zaman aşımına uğradı. ile karşılaşıyorum

12. okeye giremiyorum Hata 118 (net::ERR_CONNECTION_TIMED_OUT): İşlem zaman aşımına uğradı. nasıl yapılcak bu çok sinirlendim şimdii