Facebooka Nasıl Mesaj Gönderilir

'Sosyal Medya' forumunda Bella tarafından 11 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

1. Facebook Yetkililerine Mesaj Gönderme,

Bazen çeşitli nedenlerden dolayı facebook yetkililerine ulaşmamız gerekiyor. Aşağıdaki Adreslerden facebook yetkililerine ulaşabilir.Mesajlarınızı Gönderebilirsiniz;

Facebook ile ilgili herhangi bir öneriniz ya da isteğinizi info@facebook.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Facebook hesabınız kapatıldıysa , konuyla ilgili disabled@facebook.com adresine mail atabilirsiniz.

Facebook’ta güvenlik ve gizlilik ile ilgili problemleriniz varsa privacy@facebook.com adresine mail atabilirsiniz.

Facebook’ta her hangi bir grubu, kişiyi ya da olayı şikayet etmek için ise; appeals@facebook.com adresini kullanabilirsiniz.

Facebook’tan yardım istemek için ; help@corp.facebook.com adresini kullanabilirsiniz.

Herhangi bir uyarı için; warning@facebook.com adresi ile facebook yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

2. merhaba eski facebook adresimi kapattım yeni adresimi de paralo doğrulama yapamıyorum yeni adresime vermiş oldum telefon numarasını iptal edip. eski adresimdeki numaramı kullanmak istiyorum.