Facebooka Giremiyorum 2012

'Sosyal Medya' forumunda EyLüL tarafından 2 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

1. Facebooka Neden Giremiyorum 2012

Arkadaşlar Faceboka giriş yapamıyorsanız Facebook'a Hoş Geldin Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al ana makinesine bağlanma denemesi reddedildi. Web sitesi kapalı olabilir veya ağınız doğru bir şekilde yapılandırılmamış olabilir gibi hatalar veriyorsa Aşağıdaki bazı önerileri deniyebilirisiniz..

DNS’lerde bir sorun olabilir. Kullandığınız dns serverlarında sorun olabilir.

Ayrıca Facebook’un sadece sizde mi açılıp açılmadığını anlamak istiyorsanız aşağıdaki adrese girdiğinizde.

downforeveryoneorjustme.com/facebook.com

Eğer It’s just you. facebook.com is up. yazıyorsa sorun muhtemelen sizin bilgisayarınızdadır.

Ama yok It’s not just you! facebook.com looks down from here. yazıyorsa genel bir sorundur.

2. Cevap: Facebooka Giremiyorum 2012

Peki bu bilgisayarımızda olan sorun nedir formatla gecer m yoksa dns ile ilgili bişey m cevap verirsen sevinrm

3. Cevap: Facebooka Giremiyorum 2012

google var ama facebook ana sayfaya bile giremiyorum. Lütfen yardımcı olurmusunuz.

4. Cevap: Facebooka Giremiyorum 2012

Öncelikle tarayıcı kaynaklı bir sorun olup olmadığını anlamak için Firefox, opera yada internet explorer gibi başka tarayıcılardan girmeyi deneyin. Muhtemelen tarayıcı kaynaklı bir sorundur.

5. Cevap: Facebooka Giremiyorum 2012

denedim diger tarayıcıları da ama sonç yok çerezleri de sldm