Facebook Wild Ones Ejder Ve Platypus Alma Kemik Para Kasma!

'Oyun Bölümü' forumunda Lanet Jojuk tarafından 24 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar Merhaba Herhalde Çoğunuz Facebook'ta Wild ones oynuyordur.

Ben Bu Konuda Ejder ve Ördekin(Platypus) nasıl alındığını söyleyeceğim. Tabi Yarasa ve Fare Almanın Yollarınıda Göstereceğim.

İlk Önce Yeni Bir Facebook Hesabı açıyoruz tabi Facebook hesabınız var ama hiç wild ones oynamamışsanız başka Evet Yeni Hesabınızdan Wild Ones'e girdiniz orda ilk önce sadece bir Köpek veriyor O güçlü bir hayvan onu ilk başta verdiği için güçsüz sanmayın.

Sonra Multiplayer'a basın ve istediğiniz bölümü Seçin oynayın öyle öyle para kasın zaten altın(Coin) kasmak kolay ama ben size kemik para kasmayı öğreteceğim Kazandığınız Altınlarla tavşan alın öyle öyle tüm hayvanları alın Geldik Yarasa Ve Fare Almaya Orda yarasa veya fare almaya gittiğinizde Member İle ilgili birşey diyor alttada bir yazı var member filan geçiyor adında hatırlamıyorum Ama Yarasanın altında ona tıklayın 16 kemik(treat) karşılığında member olabilirsiniz 16 kemik için 3 seçenek var

1.Madalya Kazanarak

2.Kumar Oynayarak (Gamesten 2. ci)

3.Gerçek para ile almak

Bunlardan Birini Seçin

Madalya Kazanmak için ne kadar altınınız olduğunu gösteren yerin sağına gidin ordaya tıklayın ve yapmak istediğinizi yapın

Arkadaşlar Ejder ve Platypus için tüm hayvanları açmanız gerekiyor sonra alabilirsiniz...

2. Cevap: Facebook Wild Ones Ejder Ve Platypus Alma Kemik Para Kasma!

Arkadaşlar Eğer anlamassanız detaylı anlatma yapabilirim

3. Cevap: Facebook Wild Ones Ejder Ve Platypus Alma Kemik Para Kasma!

kardeş member lazım diyorlar wild oneste ejder almak için member yapa biliyomısun yoksa eskidenmi vardı

4. Cevap: Facebook Wild Ones Ejder Ve Platypus Alma Kemik Para Kasma!

Kardeşim şu an 16 kemiğe upgrade olabilirsin member in adı upgrade olarak değişti şimdi upgrade alırsan senden ejderhanın collection raffle sini bitirmeni isteyecek bitirmezsen alamazsın anladınmı ;)

5. Cevap: Facebook Wild Ones Ejder Ve Platypus Alma Kemik Para Kasma!ember yapa biliyomı

6. Cevap: Facebook Wild Ones Ejder Ve Platypus Alma Kemik Para Kasma!

Arkadaşım ama bir sorun var notu atlama..Güncellemeyi alınca ejderin kıyafetleri lazım.ve sadece 1 kere çevirme hakkın var toplamda 100 tane falan kemiğin olacak tamamlaman için onun yerine ejderin özelliğini (spit) hilesi yap ben köpeğim alev çıkartıyom :D