Facebook Profili Nasıl Korunur 2014

'Sosyal Medya' forumunda Yasemin tarafından 27 Ekim 2013 tarihinde açılan konu

  1. Facebook gizlilik ayarlarında son yapılan değişiklikler nedeniyle yeni uygulamalar gerekiyor.Facebook sayfalarınızı ve profilinizi korumak için yapmanız gereken şeyler.

    Facebook’un yaptığı son değişikliklerle birlikte beğenileriniz, durum bildirimleriniz, fotoğraflarınız ve yorumlarınız Graph Search’te arama yapan herkes tarafından görülecek.Facebook arkadaş listenizde olmayan kişiler de artık sizin paylaşımlarınızı görebileceklerdir.

    Bu durum sizi rahatsız ediyorsa hemen gizlilik ayarlarınızı yeniden düzenleyebilirsiniz.Yapmanız gereken şey profilinizin gizliliğini Ayarlar menüsünden Gizlilik bölümünden yapabilirsiniz.Kişisel bilgilerinizi korumak için gereken tüm seçenekleri bu bölümde bulabilirsiniz.İleride paylaşacağın gönderileri kimler görebilir başlığı altında paylaşımlarınızın hedef kitlesini belirleyin. Paylaşımlarınızı herkese açık yapabileceğiniz gibi sadece sizin belirleyeceğiniz kişilerin görmesini sağlayacak Özel seçeneğini de tercih etmelisiniz.

    [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/facebook-profil-korumasi-53143.jpg]facebook-profil-korumasi-53143[/IMGALT]


     
Yükleniyor...
- Facebook Profili Nasıl Forum Tarih
Facebook profili Nasıl Gizlenir? Sosyal Medya 17 Kasım 2013
Facebook Profilimi Nasıl Gizleyebilirim? Sosyal Medya 31 Ekim 2013
Twitterda yazılanlar nasıl facebook profiline düşer Sorun Cevaplayalım 19 Ağustos 2011
Facebook'ta Bir Profili Nasıl Şikayet Edebilirim Sosyal Medya 21 Haziran 2011