Facebook "masamın üstüne, koltuğun üstüne" iletilerinin anlamı nedir?

'Sosyal Medya' forumunda Misafir tarafından 10 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. arkadaşlar sabah facebook açtım kız arkadaşlarımın status lerinde "masamın üstüne, koltuğun üzerine, sandalyenin üstüne" vb. iletiler vardı bunun anlamı nedir? Soruyorum cvp alamıyorum lütfen söylermisiniz bu facebook status çılgınlığı nedir?

2. Cevap: Facebook "masamın üstüne, koltuğun üstüne" iletilerinin anlamı nedir?

Ben biliyorum ama söylemem :))))))))))

3. Cevap: Facebook "masamın üstüne, koltuğun üstüne" iletilerinin anlamı nedir?

bu aksam bana da geldi ama söz verdim söyleyemem :):)

4. Cevap: Facebook "masamın üstüne, koltuğun üstüne" iletilerinin anlamı nedir?

Bende tüyo aldım söylemem sadece yanıtımı vereceğim:))
    masanın üzerine ya da dolabıma :f196:

5. Cevap: Facebook "masamın üstüne, koltuğun üstüne" iletilerinin anlamı nedir?

"Yatağımın üzerine"

elbetteki bende söylemeyeceğim bende =)))

6. Cevap: Facebook "masamın üstüne, koltuğun üstüne" iletilerinin anlamı nedir?

nediR bu daha yeni duydum ? ben rastlamadım .

7. Cevap: Facebook "masamın üstüne, koltuğun üstüne" iletilerinin anlamı nedir?

Yakında kokusu cıkaR :f63::f63: .

8. Cevap: Facebook "masamın üstüne, koltuğun üstüne" iletilerinin anlamı nedir?

Tamam şimdi sakin olun ve çantanızı yavaşça yere bırakın...

9. Cevap: Facebook "masamın üstüne, koltuğun üstüne" iletilerinin anlamı nedir?

Bende ilk defa duyuyorum nedir ki bu ???

10. Cevap: Facebook "masamın üstüne, koltuğun üstüne" iletilerinin anlamı nedir?

Ağzınızdaki Baklaları Çıkarın Lütfen:)))

11. Cevap: Facebook "masamın üstüne, koltuğun üstüne" iletilerinin anlamı nedir?

Evet arkadaşlar açıklıyorum çok merak edilen iletilerin sebebini =))
    "yaklaşık bir yıl önce, facebook'ta binlerce kadın o anda ne renk sütyen giydiklerini durumlarında (status) yazacak şekilde bir oyun oynadı. amaç ekim meme kanseri bilinçlendirme ayını tanıtmaktı.
    bu muazzam bir başarı elde etti ve bizim o renklerle ne anlattığımızı merak eden günlerce haber yapa günlerce erkekler vardı. bu yılki oyun ve el çantası/cüzdan ile ilgili; eve girdiğimiz an çantamızı nereye koyduğumuz.
    örneğin "ben kanepeye koyarım", "mutfak tezgahına", "konsola" olabilir. sadece durumuznuza çantanızı nereye koyduğunuzu yazın, başka bir açıklama veya ek yapmayın.bu mektubu kesip kendi kız arkadaşlarınıza gönderin.
    sutyen oyunu haber olmuş, biz kadınlar gerçekten ne kadar güçlü olduğumuzu görelim hem de eğlenelim!
    unutmayin - bu mesaji bir cevap olarak çantanizi nereye koyduğunuzu yazmayin!
    profilinizde durumunuzu belirtir satira yazin."