Facebook Kişi Engelleme

'Sosyal Medya' forumunda Wish tarafından 4 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Facebook Kişi Engelleme
    Facebook Engelli Kişileri Kaldırma

Kişileri Engelleme

Birini engellersen, seni Facebook'ta aradığında bulamaz, profilini göremez veya Facebook kanalları (Duvar yazıları, Dürtme vb.) üzerinden seninle etkileşime geçemez. Engellediğin kişiyle Facebook üzerindeki tüm bağların (örneğin arkadaşlık bağlantıları, İlişki Durumu vs.) kesilecektir. Birini Facebook'ta engellemenin, üçüncü şahıs uygulamalarındaki tüm iletişiminizi veya etkileşiminizi önlemeyebileceğini ve engellemenin İnternet üzerindeki farklı kanalları kapsamayacağını lütfen unutmayınız.

Nasıl Engellerim :

-Ayarlardan Gizlilik Ayarlarına Giriniz.

2-Gizlilik Ayarlarından (Kişi) kutucuğuna engelleyeceğiniz kişinin ismini yazın engelleye tıklayın.

3.Aşamada yazdığınız kişi adında kişiler çıkacak siz ordan engelleyeceğizin kişiyi engellersiniz.

Kişileri Engelleme

Birini engellersen, seni Facebook'ta aradığında bulamaz, profilini göremez veya Facebook kanalları (Duvar yazıları, Dürtme vb.) üzerinden seninle etkileşime geçemez. Engellediğin kişiyle Facebook üzerindeki tüm bağların (örneğin arkadaşlık bağlantıları, İlişki Durumu vs.) kesilecektir. Birini Facebook'ta engellemenin, üçüncü şahıs uygulamalarındaki tüm iletişiminizi veya etkileşiminizi önlemeyebileceğini ve engellemenin İnternet üzerindeki farklı kanalları kapsamayacağını lütfen unutma.

2. Cevap: Facebook Kişi Engelleme

iletilerini, paylaşımlarını gizlediğimiz kişileri nasıl açabiliriz.

3. Cevap: Facebook Kişi Engelleme

Facebook Engelli Kişileri Kaldırma

Facebook ana sayfasını açıyoruz.Sayfanın en altında ''Gizlilik'' butonu var oraya tıklıyoruz açılan sayfanın başında ''Gizlilik Ayarlarına gitmek için buraya tıkla'' diye bir link var onuda tıkladıktan sonra açılan sayfada engellediğimiz kişiyi görürüz. Kaldır butonuna bastığımızda engeli açmış oluruz

4. Cevap: Facebook Kişi Engelleme

gizlilik ayarları ile ilgili bir link bulamadım dediğiniz gibi sayfanın en altındaki gizlilik butonuna tıkladım ama öyle bir link çıkmıyor.

ilginiz için teşekkür ederim

5. Cevap: Facebook Kişi Engelleme

bir şey soracağım.. peki engellediğimiz zaman ona bir bildirim gidecek mi şu kişi sizi engellemiş gibi??:f20:

6. Cevap: Facebook Kişi Engelleme

facabook ana sayfasının en altındaki gizlilik butonuna tıklayınız açılan sayfada altlara doğru gizlilik ayarları sayfası yazılı yere tıkladıkltan sonra yine bir sayfa açılacak ve engellenenler listesi butonu var ona tıkladığınız zaman engellediğiniz kişiler karşınıza çıkar. Kişinin adresinin yanında kaldır butonu var. Ona tıkladığınızda engeli kalkmış olur. Bir kişinin engelini kaldırdıktan sonra tekrar engellemek isterseniz aradan 48 saatin geçmesini beklemek zorundasınız

7. Cevap: Facebook Kişi Engelleme

hayır herhangi bir bildirim gitmez

8. Cevap: Facebook Kişi Engelleme

arkadaslar ben daha once bırılerını engelledım engellememe ragmen bellı bı zaman sonra engelı kalkmıs benı yıne eklemıs ben onu engellememe ragmen engellenmıyor bır turlu yıne goruyorum acaba engelleyemeyelım dıye bır program falanmı ındırıldı...varmı boyle bısey...

9. Cevap: Facebook Kişi Engelleme

facebook ta engellediğimiz bir kişinin engelini kaldırınca onun engeli kaldırdığımızdan haberi oluyormu