Facebook Kapak Sözler 2012

'Karışık Sözler' forumunda Bella tarafından 1 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

1. Çok Güzel Facebook Kapak Sözleri 2012;

_ Üstada sormuşlar kırılan kalp yine sever mi?
    Üstad evet demiş...
    Adam peki siz hiç kırılan badaktan su içtinizmi?
    Üstad cevap verir;
    peki sen hiç bardak kırıldı die su içmekten wazgeçtin mi?.... :f118:

_Geminin Tek Bir Kaptanı Vardır , Gerisi Mürettebattır... Yüreğinde Tek Bir Sahibi Vardır , Gerisi ; Teferruattır..!:f40:

_Onursa Onur, Gurursa Gurur. Hiç Taklit Yapmadım Benim Aslım Budur. Dostum Olan Yanımda, Karaktersizler Kapımın Ardında Durur.

_İnsanoğlu naziktir. Ağır sözü kaldırmaz. Eşşek dersin kızar da sırtına bin aldırmaz...

_ -okul nasıl?
    - dersler hariç iyi..:)

_Telafisi olmayan şeylerin izahı gereksizdir !!!:f63:

_ Adam: Ne kadar güzelsiniz.
    Kadın: Ne yazık ki ben sizin için aynı şeyi 'söyleyemeyeceğim'…
    Adam: Öyleyse siz de benim yaptığımı yapın ; yalan söyleyin...:)

_ELİNDE ne varsa hayata DAİR..,ötesi HİÇbir sey ya da VESAİR... Hani demis ya ŞAİR..'' MUTLULUĞU sende bulan senindir,gerisi MİSAFİR...'';)

_Ahh be Anadolu!
    Şimdi her köşen ağLayan " ANA " dolu !!!:(

_Beni unutsun diye haber göndermişsin hiç düşündünmü ki hatırlanmaya değermisin ???

_Asalet boyda değil soyda, incelik belde değil dilde, doğruluk sözde değil özde, güzellik yüzde değil yürekte olur...:f118:

_Şairin dediği gibi;
    kendime yalan söylediğim günden beri kimseye güvenemiyorum !!!

_Ve kadın ölür,cehennem kapıları açılır, şeytan cekedini ilikler. - Hoşgeldin üstad !!:f196:

_Erkek : senin gibi manitam olsun 10 milyar borcum olsun bee.. Kız : napayım ben seni o kadar borçla gerizekalı.

_Beni çekemeyene anten, çözemeyene decoder, dengesize terazi, elektrik alamayana trafo temin edilir. Montaj ücretsizdir!

_Tanısam çok seveceğime emin olduğum insanlar var fakat; nasıl üşeniyorum bilemezsiniz.

_Lades bitti. Artık ne aklımdasın ne umurumda!:f118:

_Gidiyor musun? Git! Soytarısı terk etti diye, kralın sarayı yıkılmaz.

_Beni dışarıdan yargılayanlara sözüm yok. Zaten dışarıda kalmaları onlara yetiyor.:f30:

_İyiliklerimi Hatırlamayıp.. Yaptığım Hataları Pişirip Pişirip Önüme Koyanlar... Size Tencerenin Dibinde Kalanları Isıtıyorum.

_Teknoloji acayip çok gelişti... Lafı buradan bir koyuyorsun taa neredekine kapak oluyor.:f118:

_Kadın unutmaz; sadece sineye çeker. Zamanı geldiğinde ise iade eder.:f84:

_Sana Güzel Bir Kapak yapardım Ama! Senden Sadece Klozet kapağı Olur Kasma Kendini!

_Sevqimin Kıymetini Bilmeyeni Yokluğumla Terbiye Ederimm..:f63:

_Hava Attığın Yerde Ruzgarım Eser...

_Ben ağlarken yanımda yoksan, gülerken gölge yapmam yaylan!

_Kral Olsan ne yazar? Gireceğin 2 metre mezar.

_Senin Kapasitende OLmak için Limiti Sıfıra Düşürmek Lazım.