facebook için komik fıkralar

'Eğlence' forumunda Wish tarafından 5 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. Facebook En komik Fıkralar

KAFA KARIŞTIRMA

temel'e sormuşlar: Temel, birinin kafasını karıştırmak için ne dersin?

Temel "54" demiş. Soran kişi merak etmiş: Ya niye 54 dedin durduk yere?
    ...
    Temel açıklamış: Bak gördün mü kafan nasıl karıştı.

Öğrencilerden biri çok tembeldi. Öğretmen durumu babasına anlattı. Baba: -İyi ama, bizim çocuğun zihni çok açıktır! Öğretmen gülerek: -O kadar açık ki,bir yandan giriyor öte yandan çıkıyor!

Japon ve amerikan bir aslan ateş atmış ama 2side vuramamış. Aslan bizimkileri farkedince üzerlerine doğru gelmeye başlamış. Amerikalı bir yudum viski içip acı sonu beklemeye başlamış. Japon hemen botlarını çıkarıp spor ayakkabılarını giymeye başlamış. Amerikalı sormuş : -Ne o, aslandan hızlı mı koşacaksın? -Yoo, senden hızlı koşsam yeter.

Hasta, doktora derdini anlattı: - Sabahları bir türlü yataktan kalkamıyorum. Canım çalışmak da istemiyor. - Şikayetiniz bunlar mı? - Evet. - Bunun adı tembellik. - Biliyorum, doktor. Ama patronuma hastayım demek için bunun Latince bir adı yok mu?

Yargıç, sabıkalıya: - Sen bu bayanın evine girmişsin. - Sarhoştum, sayın yargıç. Kendi evim sanmıştım. - Öyleyse bayanı görünce neden kaçtın? - Onu da karım sandım.

Bir fizikçi, bir kimyacı ve bir ekonomist. Issız bir adaya düşmüş. Yiyecek bir şey yok. Lakin bir bakmışlar sahile vuran bir konserve kutusu: Dolma! Fizikçi demiş ki: - Bir taşla vurup açalım, yeriz. Kimyacı demiş ki: - Ateşe atalım hem sıcak bir şeyler yemiş oluruz hem de kutu açılır. Ekonomist l...afa girmiş: - Farz edelim ki elimizde bir konserve açacağı var.

Adamın biri bir gün kafayı iyice çekip eve doğru yola koyulmuş ve önündeki çukuru görmeden güm diye içine düşmüş. Başlamış bağırmaya: -"Kimse yok muuuu kimse yok muuuu." Bu arada oradan geçen hacının biri gelip bakmış adam zurna gibi sarhoş -"Bak hemşerim seni bu çukurdan çıkarırım ama söz ver bir daha içmeyeceksin....." Adam düşünmüş ve başlamış bağırmaya -"Başka kimse yok muuuu.."