facebook için eglenceli sözler

'Güzel Sözler' forumunda ANANE tarafından 3 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]
    Eros, yaşlandın mı ? ! Ok'un gideceği yeri göremiyorsun.. Ya bir imkansıza , ya da bir hayırsıza denk getiriyorsun..!!
    Dostumuda severim düşmanımıda, dost gücümü gösterir, düşmanda görevimi ..!

Ardından "keşke" demedim diye, "iyi ki" dediğimide düşünme. Varla yok arasında olan birine ne denebilir ki...

SAYIN RÜYA TUR YOLCULARI RÜYALAR ALEMİNE GİTMEKTE OLAN OTOBÜSÜMÜZ KALKMAK ÜZEREDİR LÜTFEN YATAKLARINIZA iiyi geceler

Ey Yürєğim Sєn KasırgaLara Dayanmışsın, RüzgarLa mı Чıkılacaksın.Başka Çarєn Чok Чürєğim Dosta,Düşmana Karşı ayakta kalacaksın.

Tamda unutmuşken gittiğini, artık acıtmıyorken yokluğun, en içten kahkahalarımın arasında "aklıma gelmek zorunda mısın ?"

Hayat avucundaki su gibidir... Sen tutmaya çalıştıkça o akıp gider..

Çekirge,1 sıçrar 2 sıçrar 3 sıçrar 4 sıçrar 5 sıçrar...sıçrrar Sıçrar yani sonuçta çekirge bu. :D:D ::))sanamı banamı danışacak..

Yanlış yolda yürüyeceğine, doğru yolda "bekle". Belkide kendini kandırırsın; ama başkalarını kandırıp hayallerini yıkmazsın !

Ben Bir Garip İnsanım.. Ne Tahtım Var, Ne Tacım.. Tut Elimden ALLAH'ım.. Yalnız Sana Muhtacım..!

Göz iki, kulak iki, ağzımız ise tektir.Çok görüp,çok dinleyip,az konuşmak gerekir. . . ! Hz. Mevlana

Keşke bazı insanlar için "imalat hatası var geri topluyoruz" deseler... :))

Yeni yılın kellere saç, hastasına ilaç, züğürte para, sıvacıya mala, işsize iş, dişsize diş, olmayana çocuk, üşüyene gocuk, colaya buz, yemeğe tuz, nazar değmişe hoca, evde kalmışa koca, dırdırcıya akıl, onu çekene sabır, vermesini Yuce Tanridan dilerim.....