Facebook İçin Duvar Yazıları

'Etüt Merkezi' forumunda Misafir tarafından 29 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. Facebook İçin Duvar Yazıları lazım arkadaşlar çok güzel şeyler yazıyor ben bulamıyorum :(

2. Cevap: Facebook İçin Duvar Yazıları

Hissediyorum öyleyse varım.

İşi olmayan giremez.İş ve İşçi Bulma Kurumu

Biliyorsan konuş örnek alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar.

Hakkımı aradım meşgul çıktı.

Babama değerimi sordum; dünyalar kadar dedi. dünyanın değerini sordum; beş para etmez dedi .

Bu kadar cehalet ancak tahsille olur!

Bitkisel hayata girdim maksat yeşillik olsun

İnsanlar konuşur aptallar gürültü yapar!
    Gülerken herkes eşlik eder ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın

Benim Her Bir Parçam BiriLerini Yaşatırken Ellerimi Taşıyan Kişiye Ellerim aşk Mektubu Yazmasını Öğreticek...

SENİN MARKA OLDUĞUN YERDE FİYATI BEN BELİRLERİM....

daha az kanarım geldiğin kadar gidersen
    ki bir gün gideceksin bende kaldığını bilmeden...

Çocuk gözlerın anlamaz benı..Kayar hayatım ellerınde bır yıldız gıbı..Sendılek tutarsın..

Ya TaM SeveriM YadA TeK KalemdE SileriM Tarihİ BeN YazdıM TarihtendE BeN SileriM..

...(sen+ben=biziz)(sen-ben=hiçiz)(sen /ben=bölünmeyiz)

hαtαм ßεℓκί καℓßί ø¥uиcακ sαимαм α$κtα sαℓıиcακ qίßί sαℓℓαимαм.. ø καdαя cαhίℓίм κί hα¥αℓίиί ßίℓε κuямαм.. ίмκαиsıż ίиαиκί sε√qίℓίм.. ßuqüи ßαиα α$κ иεdίя dί¥ε søяsαℓαя.. tεκ αиℓαмı qεcεℓεя ßø¥u αqℓαмαм.. üstüм ßα$ıм sε√dα ί¢ίиdε ¥ακαℓαиdıм ßίtαp ßί¢ίмdε εℓℓεяίмdε καdίfε κεℓεp¢ε.. √εdα dεqίℓ мί ßu ¥øℓuи søиu u¢uяuмℓαя κøℓα¥ dεqίℓ κί ßu døℓuиcα qöżℓεяε ¥α$ℓαя Żαмαи qεℓίиcε иαfίℓε dεяsίи ßίя κü¢üκ εℓ√εdα!!..

Karamsar olmak zor değil.Zor olan çılgın bir fırtınadan sonra gökkuşağı gibi gülümseyebilmektir...

Bu mesajı silersen benden hoşlanıyorsun Silmezsen beni istiyorsun Cevap verirsen beni seviyorsun Vermezsen bensiz yapamıyorsun Hadi bakalım ne yapacaksın?

BENİM için SENİ görmek SUYA benzer SENİNLE yaşamak İSE nefes ALMAYA susuz ÜÇ gün YAŞARIM ama NEFES almadan ASLA!!!!!!