facebook için Anlamlı İyi Geceler Sözleri

'Karışık Sözler' forumunda Yasemin tarafından 2 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. Facebook sayfalarınızda kullanmanız için en güzel iyi geceler mesajlarını bir araya getirdik.Farklı birçok mesajı sayfamızda bulabilirsiniz sevdiklerinize iyi geceler dilemek için en güzel mesajlar ve kısa iyi geceler sözleri sizlerle..

Yine dışarıda rüzgarın sesi, uyuyor şehrin hepsi, eğer uyumadıysan iyi geceler tatlım

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu bu can bu bedenden çıkana bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gonderiyorum huzurla uyu birtanem.. huzulu ve mutlu… İyi geceIer.. Seni seviyorum.

Seni o kadar çok seviyorumki sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum iyi geceler aşkım.

Sen uyurken şuan tatlı rüyalar görürken ben seni düşünüp seni çizicem boş duvarlarıma birtanem, iyi geceler.

Geceleri uzaklara çıglık olur sesim, denizden çıkan yosundan keskin sana olan özlemim bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim iyi geceler herseyim.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma..

Gece gözlüm Rüyalarımda hep sen varsın İyi geceler birtanem İyi geceler küçük cadım tatlı rüyalar seni çok seviyorum bitanem rüyanda beni görmen dileğiyle..