Facebook Hesap Tamamen Silme

Konusu 'Facebook' forumundadır ve Sitem tarafından 22 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Sitem Üye

Facebook Hesabını Silme

- Facebook hesap silme sayfasını tıklayın. Oturum açmanız istenirse oturum açın ve bu sayfadan hesabınızı silin.

-Hesabınızı silmek isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Parolanızı ve ekranda görünen metni girin, hazırsanız Tamam‘a basın.

- Onayladıktan sonra artık bir şey yapmanıza gerek yok. Hesabınız, 14 gün boyunca oturum açmazsanız tamamen silecektir.

Not:Facebook connect ile oturum açtığınız sitelere gidin ve hesaplarınızı kapatın. Yani Facebook dışındaki sitelerde Facebook bilgileri ile oturum açtığınız sitelerle ilişkinizi kesin. Bu sitelere iptal süreci içerisinde oturum açarsanız, hesabınız tekrar dirilecek ve baştan başlamanız gerekecektir.

2. Misafir Ziyaretçi

Cevap: Facebook Hesap Tamamen Silme

Teşekkürler..

3. Misafir Ziyaretçi

Çok teşekkürler

4. Misafir Ziyaretçi

kaç zamandır bunu arıyordum. çok teşekkürler

5. Misafir Ziyaretçi

Çok teşekkür ederim.. Zaten kullanmadığım lanet hesabı kapattım.. Bilgisayar ne kadar uzak, hayat o kadar yakın:)

6. Misafir Ziyaretçi

donmuş hesapları yeniden açtırmak için yapılmış bişey

7. Misafir Ziyaretçi

arkadaşlar sizden acil yardım istiyorum.sevgili admin bn facede gezinirken karşıma şu yazı çıktı lütfen güvenlik kontrolünü tamamla telefon numaranı gir yazıyordu.bu yüzden kaç gündür faceye giremiyorum bn facebooka telefonumu yazmak istemiyorum bu yüzden hesabımı silip yeniden alıcaktım bi tane daha hesabım wardı oda böle oldu sonra bn 2-3 tane daha hesap aldım takma adla hepsi 20dk geçmeden aynı bu yazı çıktı.bn çıldırmak üzereyim sonra aldığım mail adreslerimi iptal ettim. napıcam bn şimdi acaba takma adla face aldım diyemi böle olduki anlamadım bişey hesabı silmek istiyom diye mail attım otomatik mail gönderdi.okunamıyomuş yazdığım mesaj of ya kafam darman duman facesim gitti beğendiğim sayfalar oyunlar.hepsi gitti.üyelik iptal linki buldum giriş yap dedi yaptım gene bu yazı çıktığı için üyelik iptal sayfasında formu açılmıyor.bu durumda ne yapmam gerek 2 tane hesabımı iptal etmek istiyorum.:(

8. Misafir Ziyaretçi

coook teşekür ettim tamda bıunu arıyodum

9. Misafir Ziyaretçi

paylaşım için teşekkür ederim sonunda hesabı silebildim.

10. Misafir Ziyaretçi

çok teşkürler canlarım bitanelerim

11. Misafir Ziyaretçi

gercekten saolun bende bunu arıyordum derslerime etkide bulunan ve gereksiz zamn kaybı siteden kurtulmus oldum :)

12. Misafir Ziyaretçi

süper bişey ya arkadaşda denedim gerçekten 14 gün sonra siliniyor ama güvenli olup olmadığını nerden anlıycaz ??

13. Misafir Ziyaretçi

çççççoook teşekür ettm tamda arıyodum bulldurdum

14. Misafir Ziyaretçi

çok çokk tsk

15. Misafir Ziyaretçi

Teşekkürler.

16. Misafir Ziyaretçi

helal ya bunu arıyodum

17. Misafir Ziyaretçi

Saolasın Kardeş Artık boş işlerle uğraşmıyacam sayende Helal Olsun...

18. Misafir Ziyaretçi

Çok teşekkür ederim. gerçekten iki saatte bulamamıştım.

19. Misafir Ziyaretçi

olmadı yaa sürekli sifrenizi girin diyo ztn bnm facem kitlenmşti açılmıo gnlerdr telfnuna kod gnderlck dio ama kodda gnderlmio tekrar gnder kodu diorm ama yok grmio bnde kapatym dedim kapanmıo napcm bilmiorm

20. tayyaree Ziyaretçi

şifre istiyo şifremi unuttum

Sayfayı Paylaş