Facebook Hesap Tamamen Silme

'Sosyal Medya' forumunda Sitem tarafından 22 Mart 2012 tarihinde açılan konu

1. Facebook Hesabını Silme

- Facebook hesap silme sayfasını tıklayın. Oturum açmanız istenirse oturum açın ve bu sayfadan hesabınızı silin.

-Hesabınızı silmek isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Parolanızı ve ekranda görünen metni girin, hazırsanız Tamam‘a basın.

- Onayladıktan sonra artık bir şey yapmanıza gerek yok. Hesabınız, 14 gün boyunca oturum açmazsanız tamamen silecektir.

Not:Facebook connect ile oturum açtığınız sitelere gidin ve hesaplarınızı kapatın. Yani Facebook dışındaki sitelerde Facebook bilgileri ile oturum açtığınız sitelerle ilişkinizi kesin. Bu sitelere iptal süreci içerisinde oturum açarsanız, hesabınız tekrar dirilecek ve baştan başlamanız gerekecektir.

2. Teşekkürler..

3. Cevap: Facebook Hesap Tamamen Silme

Çok teşekkürler

4. kaç zamandır bunu arıyordum. çok teşekkürler

5. Çok teşekkür ederim.. Zaten kullanmadığım lanet hesabı kapattım.. Bilgisayar ne kadar uzak, hayat o kadar yakın:)

6. donmuş hesapları yeniden açtırmak için yapılmış bişey

7. çooooook teşekkürler çok yardımcı oldunuz sağolasınız

8. coook teşekür ettim tamda bıunu arıyodum

9. paylaşım için teşekkür ederim sonunda hesabı silebildim.

10. çok teşkürler canlarım bitanelerim

11. gercekten saolun bende bunu arıyordum derslerime etkide bulunan ve gereksiz zamn kaybı siteden kurtulmus oldum :)

12. süper bişey ya arkadaşda denedim gerçekten 14 gün sonra siliniyor ama güvenli olup olmadığını nerden anlıycaz ??

13. çççççoook teşekür ettm tamda arıyodum bulldurdum

14. çok çokk tsk

15. Teşekkürler.

16. helal ya bunu arıyodum

17. Saolasın Kardeş Artık boş işlerle uğraşmıyacam sayende Helal Olsun...

18. Çok teşekkür ederim. gerçekten iki saatte bulamamıştım.

19. olmadı yaa sürekli sifrenizi girin diyo ztn bnm facem kitlenmşti açılmıo gnlerdr telfnuna kod gnderlck dio ama kodda gnderlmio tekrar gnder kodu diorm ama yok grmio bnde kapatym dedim kapanmıo napcm bilmiorm

20. şifre istiyo şifremi unuttum