Facebook Hesap Nasıl Kapatılır?

'Sosyal Medya' forumunda EyLüL tarafından 26 Kasım 2011 tarihinde açılan konu

 1. Facebook Hesap Kapat
  Facebook Hesap Nasıl Kapatılır?

  Facebook Hesap Kapatma
  Facebook hesabınızı iki türlü kapatabilirsiniz. Birinci yöntem hesabını dondurma bu yöntem ile profilinizi ve hesabınızla ilişkili içerikleri Facebook’tan kaldıracaktır. Ayrıca, kullanıcılar aramalarda sizi bulamayacak veya bilgilerinizi göremeyecektir. İkinci yöntem ise hesabınızı kalıcı olarak silmek Facebook’u bir daha kullanmayı düşünmüyorsanız bu yöntemi kullanarak hesabınızı kapatarak birdaha erişilmez duruma getirebilirsiniz..

  • Hesabımı nasıl dondururum?
  • Hesabı Dondur” kısmından dondurursanız, profiliniz ve onunla ilişkili tüm bilgiler diğer Facebook kullanıcıları için anında erişilemez hale gelir.


  Facebook’tan yine de çıkmak istiyorsanız, hesabınızın “Hesap / Hesap Ayarlar” menüsünden dondurabilirsiniz. Hesabınızı dondurma, profilinizi ve hesabınızla ilişkili içerikleri Facebook’tan kaldıracaktır. Ayrıca, kullanıcılar aramalarda sizi bulamayacak veya bilgilerinizi göremeyecektir. Hesabınızı yeniden etkinleştirirseniz, profiliniz tamamen geri gelecektir (arkadaşlar, fotoğraflar, ilgi alanları vs.). Hesabınızı yeniden etkinleştirmek için hesabın giriş e-posta adresine erişiminizin olması gerektiğini lütfen unutmayın.

  Alıntıdır
   
Yükleniyor...
- Facebook Hesap Nasıl Forum Tarih
Facebook Hesap Kilidi Nasıl Açılır? Sosyal Medya 28 Ocak 2014
Facebookta nasıl hesap açılır Sosyal Medya 27 Mayıs 2013
Facebookta nasıl hesap kapatılır Sosyal Medya 23 Mayıs 2013
Facebook ile Twitter Hesapları Nasıl Bağlanır? Sosyal Medya 12 Şubat 2013