Facebook Hakkındaki Görüşleriniz ?

'Zaman Tüneli' forumunda cCasT tarafından 10 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

?

Facebok Hakkındaki GörüsLeriniz ?

1. Çok YararLı buLuyorum

2 oy
    6.7%
  2. En GüzeL PayLasım Adresi

3 oy
    10.0%
  3. Facebook'u yararlı bulmuyorum

16 oy
    53.3%
  4. Facebook kullanırken kendimi güvende hissetmiyorum

3 oy
    10.0%
  5. Facebook'ta çok fazla zaman harcıyorum

5 oy
    16.7%
  6. Diger

1 oy
    3.3%

1. Kimi Zaman Facebook KapatıLsın Söylenirken Kimi Zaman Facebook'un kapatıLmasına Karsı ÇıkanLar OLuyor. Facebook GercekTen GüzeL bir PayLasım Adresimidir Yoksa Yararından Çok Zararı oLan bir payLasım Sitesimidir.

Buyrun Yorum Sizin ...

Diger Seçeneğini İsareTLeyenLer Mesaj oLarak BeLirTsinLer.

SaygıLarımLa...

2. Çok Fazla Zaman Harcıyodum Ama Şimdi Dondurdum..

3. Facebook'u yararlı bulmuyorum..Pek fazla haşır neşir olmadığım için,vakit geçirmek, eğlenmek amacıyla kullanılıyor diye düşünüyorum.Ne gibi bir yarar sağlar onuda orada çok vakit geçirenlere sormak lazım :)

4. 3. Seçeneği söyüyorum :))

5. Dx.

Dx.

Üyeyim, ancak yararlı değil. Zaten gerekli de değil. Her zımbırtıya spam atan insanlar, her haltı beğenmeyi isteyen tuhaflar vs.vs.

6. çokta faydalı bulmuyorum gereksiz diye düsünüyorum...

7. Aslında facebook'a üyeyim ama yinede bu yararlı buluyorum anlamına gelmez. Yararlı bulmuyorum herkes resmini koyuyor insanlar hırlımıdır hırsız mıdır belli deil ben hem orayı yararlı bulmuyorum vede kendimi pek orada kendimi raha hissemiyorum .. :f40:

8. kullanıyom ama pek güvenilir bulmuyorum

9. Umur

Umur Yasaklı

çokta yararlı bulmuyorum

10. Yararlı bulmuyorum, daha evvel eğlenceli olduğunu düşünüyordum ama artık sadece anlık mesajlaşma yeri haline geldi diye düşünüyorum... =)

11. Bence de gereksiz ve hiç yararı olmayan biryer.Fakat vakti bol kişilerin eğlendikleri biryerse söyleyecek çokta fazla birşey yok.

12. insanlar eğlenmeye eğleniyorda özellikle bazı oyunları insanları çok fazla bağlıyor gece saat kurup tarlalarını ekip biçen kişileri biliyorum:f196:

zararı yararını geçti

13. Facebook'u yararlı bulmuyorum.

14. Facebook da tarla ugrasmak baya keyif veriyordu. zamanla insan SIKILIYOR. Ama bazi kaybettigin arkadaslarini yeniden bulmak icin güzel ve faydali diye düsünüyorum.

Forum, Facebookdan daha keyifli diye düsünüyorum.

15. sqer shey

sqer shey Yasaklı

benim facebook larim calindigi icin :(:( facebook u cok yararli bulmuyorum ama facebook kadar guzel bise yok hayatta

16. sqer shey

sqer shey Yasaklı

Aslında facebook'a üyeyim ama yinede bu yararlı buluyorum anlamına gelmez. Yararlı bulmuyorum herkes resmini koyuyor insanlar hırlımıdır hırsız mıdır belli deil ben hem orayı yararlı bulmuyorum vede kendimi pek orada kendimi raha hissemiyorum ..

bloom sana hak veriyorum bende kendimi rahat his etmiyorum onceden cok facebooka cok girerdim ama facelerim calindigi icin giremiyorum yeni bir tane acmaktanda korkuyorum bence faceleri olan kizlar fotolarini koymasin facelerine /:):):)

17. üyeLik var ama çok önmLi bşy oLduunu düşünmüyorum.oLmsada oLur.

18. Facebook'ta çok fazla zaman harcıyorum

19. aslinda facebookun basindayken insan zmnin nsl gectgini anlamiyo:D

20. Facebook kullanırken kendimi güvende hissetmiyorum