Facebook Güzel Aşk Sevgi Sözleri Mesajları

'Güzel Sözler' forumunda EyLüL tarafından 20 Eylül 2011 tarihinde açılan konu

1. En Güzel Aşk Sözleri Facebook
    Facebook Sevgi sözleri
    Güzel Sevgi Ve Aşk Sözleri Face

Sen aşk nedir bilir misin...eğlenmek için çıkmak mi?hayır...maksat sevgilisiz kalmamak diyerek çıkmak mi?hayır... Aşk sevdiği insana sarılmaya korkmaktır çünkü ona sarılınca onun incilmesinden korkan insandır...

O kalbi başkasındayken bu Sevgi bana çok uzak...
    Ulaşılmasıda bir o kadar uzak...
    Anlasana be benımkisi yasak AŞK...!

Sevmeyi bilmiyorsan kullanma iki kelimeyi ne sen yor ağzını o güzel kelimeyle nede o güzel kelime ağlasın kimlerin diline düştüm diye...

Keske Dememek İçin Çabalıyorum... İçimde Büyütmüyorum Hiçbir Şeyi.. Çok Umursamıyorum Ve Çok Anlam Yüklemiyorum Hiçbir Şeye... Giderken Benle Başlayan Cümleleri Dinlemiyorum Bile.. Sadece Tek Bir Cümle Söylüyorum

Geldiğin zaman boşluk dolduran değil, gittiğin zaman yeri doldurulamayan ol.

Sevgi karanlık bir tünelde yakılan mum ışığı gibidir... Size yolunuzu gösterir ama uzakta ne olduğunu söylemez
    Sen benim;
    Bugünüme şükür ve…
    yarınıma dua edişim,
    Azla yetinişim,
    çoğa göz dikmeyişimsin,
    Ve kapanmayan avuç içimsin…

Ne Kadar Farklı Olursa Olsun Sana ait Olmayana Tenezzül Etme ve Ne Kadar Basit Olursa Olsun Senin Olandan Asla Vazgecme...

Öyle içten kii. . Öyle yüreğimin en derininde kii yerin. . Çıkarı yok. . Çıkası yok. . Çıkarasım yok... ♥

gizli yanan atesin közü olmaz gül dikeni hor görsede diken güle batmaz mekanlar ayrı olsada \'\'gercek dost\'\' asla unutulmaz

Insanın değerini varlığı değil yokluğu gösterir ki yokluğu birşey değiştirmeyenin varlığı gereksizdir

Aşk nasip işidir, hesap işi değil! Aşk adayıştır, arayış değil!
    Sen adanmışsan ve yanmışsan bu uğurda, aşk seni bulmaya gelir!..

Yüz kere seni seviyorum desen ne fayda bir kere adam gibi sevmedikten sonra

Bir qece ay bana sordu neden seni aqlatan bir
    kízla berabersin ? Aya baktím ve dedim ki sen hiç qökyüzünden
    vazqeçebilirmisin !

İnsanı İstediğine Götüren Yolların Sayısı, Gökte ki Yıldızların Sayısı Kadardır..Yeter ki İste Herşey Seninle Başlar..

Çaresizlik değil benim senden gidemeyişim..! başka birşey... daha yüce... daha akılalmaz... daha sınırsız... uçsuz bucaksız, dursuz duraksız... çok güvendim galiba... Çok inandım... Hep yanımda kalırsın sandım. Bir gittin...BİN ÖMÜR BİTİRDİN BE SEVGİLİ....!!Aşk

Nedir bilemiyorum; Sana bakınca kendimi görüyorum,sana gelirken kendimden gidiyorum; Ve senden giderken kendime gelemiyorum...

"Bırakacağın eli hiç tutma, Tutacağın eli ise hiç bırakma.. Sahte sevgilere gül olmaktansa, gerçek sevgilere diken ol !"

Bazen her şeyi unutup, sadece sımsıkı sarılmak istersin.
    Ama bir şey hep engel olur.. Nedir o biliyor musun?
    -Gurur.