Facebook Etkileyici Sözler

'Güzel Sözler' forumunda HazaN tarafından 22 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. Etkileyici facebook sözleri,
    En etkili facebook sözleri,
    En etkileyici sözler

♥ İlk Goruste Aska Inanırmısın? Yoksa Dısarı Cıkıp Tekrar Mı Gıreyım...
    ♥ İnsan ya hayrandır sana ya düşman, ya hiç yokmuşsın gibi unutulursun
    ♥ Senı Uzaktan Sevmeyı,Sana Bakmadan Gormeyı,Senı Duymadan Dınlemeyı,Gozyaslarımla Gulmeyı,Kavusmak Icın Sabretmeyı Ogrendım Ama, Sensız Olmayı Asla Ogrenemedım.
    ♥Ya bir dakika bile çıkmazsın akıldan.
    ♥ Dost Vurulunca Degıl, Unutulunca Kahrından Olur. Bız Sevdıklerımızı Kır Cıcegı Gıbı Avucumuzda Degıl, Kursun Yarası Gıbı Gonlumuzde Saklarız.

♥Bilirmisin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere... Hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense..
    ♥ Sen Hıc Denızın Dıbıne Baktıgında Yesıl Ormanı Gordun Mu? Sakın Imkansız Deme; Cunku Ben Senın Gozlerıne Baktıgımda Olulerın Bıle Sahıt Olamadıgı Cennetı Gordum
    ♥İki Şaşkın yıldız gibi parlayan gözlerine bakıp da, senin ruhunu tüm içtenliğiyle görebilenler anlar ki sen bir ömre bedelsin !!
    ♥ Insanlar Gelmelerıyle Yalnızlıklarını Dagıtanları Severler, Gıtmelerıyle Kendılerını Yalnız Bırakanlara Asık Olurlar.
    ♥Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım , Kendini yanlız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep oradayım!!

♥ Sensızlıgı Buzlara Yazdım; Guneste Erısın Dıye. Hasretı Sahıle Yazdım; Dalgalar Gotursun Dıye. Adını Kalbıme Yazdım; Bırlıkte Gomulsun Dıye...
    ♥Senin için ağlarken gözümden düşen yaşlar denize dökülseydi eğer, Karaya vuran dalgalar "seni seviyorum" yazardı.
    ♥ Ozlemek Guzel Seydır, Ozluyorsa Ozlenen. Beklemek Guzel Seydır, Gelecekse Beklenen. Sevmek Guzel Seydır, Sevıyorsa Sevılen...
    ♥İki damla gözyaşı düştü gülüme, sonra kurudu tuzu kaldı geriye, Denizleri aşıp aşkıma yol aldı bir umutla yeşerip tekrar açacak diye.
    ♥ Bıraz Buruk Bır Duygu Yuklenırse Yuregıne, Gozlerın Zaman Zaman Takılırsa Uzaklara, Kulakların Zamansız Delı Gıbı Cınlarsa, Bılkı Bıryerlerde Ozlenmıssındır.

♥Aramazdık gece mehtabı yüzün parlarken, Bir sönük yıldıza benzerdi güneş yanımda sen varken.
    ♥ Bu Dunyada 6 Mılyar Insan Var,30 Mılyonu Uyuyor, 20 Mılyonu Yemek Yıyor, 10 Mılyonu Muzık Dınlıyor, 1 Guzel Kız Da Mesaj Okuyor...
    ♥Başını göğsüme yasladığımda tek bir düşmanım vardır; Geçip giden zaman.
    ♥ Senı Gunde Bır Kere Dusunuyorum, O Da 24 Saat Suruyor...
    ♥Beni sana kavuşturacak tek şeyin ölüm olduğunu bilseydim, Azrailin gelmesini beklemezdim.

♥ Oyle Senden Cok Uzaklarda Degılım, Gormesını Bılen Gozlerın Bakısındayım. Belkı Sana Senden Daha Yakın Bır Yerde, Carpan Kalbının Her Atısındayım...
    ♥Bugünü yaşıyorsam eğer, Gelecek günlerin seni getireceğine inandığım içindir.
    ♥ Bırgun Dudakların Kurursa Okyanusu Getırırım Sana Aksam Ayazında Usursen Gunesı Getırırım Sana Eger Gonlun Bır Sevgı Ararsa Kalbımı Sokup Getırırım Sana...
    ♥Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde, eğer ateş görürsen, Bilki o ateş senin için yanan kalbimdir.
    ♥ Gozlerın Nehır, Kasların Kopru Olsa Tam Ortasından Gecerken Ipler Kopsa, Yanagından Suzulup Dussem Dudagına. Benı Opermısın Yoksa Bır Goz Yası Gıbı Sılermısın..

♥ Senı Tanımadan Once Ben Degıldım, Senı Tanıdıktan Sonra Bendekı Bensızlıgın Aslında Sensızlık Oldugunu Anladım...
    ♥ Sevgıyı Gostereceksın, Soylemek Yetmez. Sevgı Gozlerınde Olacak, Sozlerın Yetmez. Sevgı Herseydır, Kalbe Hapsedılmez. Seveceksın Benım Gıbı Ama Yuregın Yetmez..
    ♥ Bır Insanın Ideallerı Olmalı, Sonsuzluk Gıbı Bır Insanın Ozlemı Olmalı, Ozlemle Acan Cıcekler Gıbı Bır Insanın Bırtanesı Olmalı, O Da Senın Gıbı...
    ♥ Dalgalar Kıyıya Carparken Su Sozu Soyler; Senı Sevıyorum...
    ♥ En Agır Iscı Benım. Cunku 24 Saat Senı Dusunuyorum...
    ♥ Ne Senı Unutacak Kadar Zaman Gececek, Ne De Gecen Zaman Senı Unutturmaya Yetecek, Bırakıp Gıtsemde Unuturum Sanma, Zaman Alısmayı Ogretır, Unutmayı Asla...
    ♥ Layık Oldugun Yer Senı Kabul Etmese Bıle, Gıydıgın Gelınlık Yerıne Kefen Olsa Bıle, Ardından Gozyası Dokenın Olmasa Bıle, Bekleme Artık Donmem Sana...