Facebook Çete Savaşları Hileleri

'Sosyal Medya' forumunda CalviN tarafından 6 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. facebook çete savaşları  Facebook Çete Savaşları hakkında teknik bilgiler ve taktikler

  * Görev : Oyunda görev sekmesine tıklayarak korsan yazılım satma,ev soyma banka soyma vb. gibi daha bir çok görev gerçekleştirip saldırı puanı ve seviye atlayabilirsiniz görevleri gerçekleştirebilmeniz için enerji puanlarına ihtiyacınız var.
  * Bölge : Oyunda kazandığınız paralar ile bölge alarak saatlik kira gelirlerinizi yükseltebilir ve kazandığınız paralar ile güvenliğiniz için donanım ve silah alabilirsiniz.
  * Kavga : Bu uygulamada saldıracağınız rakiplerini seçiyorsunuz. Saldırı yapmadan önce dikkat edeceğiniz hususlar rakibinizin silahlarının sizden üstün olmaması ve rakibinizin çetesinin sizden büyük olmamasıdır. Aksi halde kesin yeniliyorsunuz. Her kazanılan saldırı +3 seviye puanı ve para demek…
  * Çetem : Çetemi tıkladığınızda çete üyelerinizi ve mal varlığınızı görebilirsiniz.
  * Banka : Kazandığınız paralarınızı hemen banka yatırın aksi halde rakipleriniz size saldırarak paralarını alıcaktır. Parayı bankaya her yatırmanızda yüzde 10 kesinti yapıyor ama olsun paranızın hepten gitmesinden iyidir.
  * Seviye : Oyunda bulunduğunuz seviyeyi gösterir. Seviyeyiniz yükseltmek için sürekli düşmanlarınıza saldırmalı ve görev gerçekleştirmek zorundasınız.
  * Hp = Hasar Puanı : Rakiplerinize saldırdığınızda veya rakipleriniz size saldırdığında hasar puanı kaybedersiniz. Hasar puanı otomatik olarak artmaktadır.
  * En = Enerji : Görevleri gerçekleştirelbilmeniz için enerjiye ihtiyacınız vardır. Enerji seviyenizi yükseltmeniz için her seviye atladığınızda karekter sekmesine tıklayıp karekterinizi geliştirden enerji yükselti seçiniz…

  [​IMG]
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Ocak 2014
 2. Cevap: Facebook Çete Savaşları Hileleri

  arkadaşım ben eskiden oynuodum70 lwl bıraktım ama yinede sağol
   
Yükleniyor...
- Facebook Çete Savaşları Forum Tarih
Facebook Çete Savaşları Oyun Hileleri (Makro oluşturmak) Sosyal Medya 25 Haziran 2009
Facebook Çete Savaşları Oyunu Nasıl Oynanır Sosyal Medya 14 Nisan 2009
facebook çete savaşları nasıl oynanır? Sosyal Medya 30 Ekim 2008
facebooka giremiyorum neden olabilir Sosyal Medya 29 Haziran 2016