Facebook Beğen Butonu Sorunu

Konusu 'Facebook' forumundadır ve cCasT tarafından 7 Ocak 2011 başlatılmıştır.

 1. cCasT Üye

  Facebook Beğen Butonu
  Facebook Beğen Butonu Sorunu


  [​IMG]

  Facebook ekibi bugünlerde sorunlarla uğraşmaktan dinlenmeye bir türlü vakit bulamıyor. Sosyal Ağ platformlarının büyük devini son zamanlarda epey uğraştıran gizlilik ilkeleri ile ilgili değişiklikler ve yenilikler geride kalmış gibi gözükse de, bu kez Facebook’un Beğen butonu webmasterların canını sıkmaya başladı.

  Mashable’daki yazıda webmasterlara sitelerinde Facebook entegrasyonu ile ilgili sıkıntı yaşayıp yaşamadıkları soruluyor. Facebook Beğen butonu entegrasyonu yapılmış yazılardaki Beğen bağlantısına tıkladığınızda “The page cannot be reached” (sayfaya erişim hatası) uyarısı ile karşılaşıyorsunuz.

  Facebook’a konu ile ilgili bir hata raporu ulaşmış durumda ve Facebook çalışanları sorunu gidermek için çalışmalarını sürdürüyor.

  Hata büyüklüğüne ve ziyaretçi kitlesine bakılmaksızın hemen hemen her sitede rastgele zamanlarda görünüyor ve webmasterları oldukça üzüyor.

  Peki Webmasterlar Facebook Beğen Butonuna Neden İhtiyaç Duyuyor?

  Facebook beğen butonunu siteleri ve blogları ile entegre eden webmasterlar geri dönüşümü daha fazla ziyaretçi ve izlenebilirlik olarak alıyor. Eğer hala websitenize ya da bloğunuza Facebook Beğen butonunu entegre etmediyseniz, bu sorun giderildikten sonra entegrasyonu yapmanızı öneriyoruz.


Benzer konu başlıkları: Facebook Beğen
Forum Başlık Tarih
Facebook Facebook sayfa beğenisi arttırma 26 Haziran 2013
Facebook Facebook'ta Beğen Tehlikesi 16 Mart 2013
Facebook Facebook Ta Nasıl Beğen Sayfası Açılır 16 Mart 2013
Facebook Facebook Sayfa Hayran Sayısı ( Beğeni ) Arttırma 5 Şubat 2013
Facebook 2013 Facebook Durum Beğendirme 30 Aralık 2012