Facebook Arka Plan Değiştirme

Konusu 'Haberler' forumundadır ve Wish tarafından 16 Mart 2011 başlatılmıştır.

 1. Wish Üye

  Facebook, artık her gün milyonlarca kişinin birbirine mesaj gönderdiği dev bir iletişim platformu halini aldı. Better Facebook eklentisi ise Facebook‘un kullanımını daha da kolay hale getiriyor ve sitenin arayüzünü tamamen değiştiriyor.

  Arayüzü değiştikten sonra şimdide arka planı değiştiren eklenti çıktı.Bu eklenti ile arka planı,renkleri ve ona ait yeni işlevler ekleyin.

  Better Facebook ile Facebook’unuzun görünümünü kendinize göre düzenleyebilir ve yeni işlevler ekleyebilirsiniz. Tanınan birçok tarayıcıda çalışan eklenti, gelişmiş gizlilik seçenekleri ile Facebook’un arka planını değiştirme olanağı sunuyor.

  Better Facebook’u ilk yüklediğinizde ve profilinize gittiğinizde size yeni özellikler hakkında bazı bilgiler gösteriliyor.

  Renk ve menü çubuğu ayarlamaları: Eklenti sayesinde sayfanızda kullanılan renkleri ve sayfa düzenini kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Bir tema seçmeniz dahi mümkün. Arkadaşlarınızın resimlerine daha kolay bir şekilde yakınlaşmak da eklentinin işlevleri arasında.

  Gelişmiş filtreleme seçenekleri sayesinde mesaj yönetimini daha kolay bir hale getirmeniz mümkün. Eklenti, Facebook’un yan çubuğunu da tek tıklamayla genişletebiliyor ve oldukça kullanışlı bir hale getiriyor.

  Firefox için Better Facebook eklentisini buradan yükleyebilirsiniz

  Chrome, Opera ve Safari için Better Facebook’u buradan yükleyebilirsiniz.

Benzer konu başlıkları: Facebook Arka
Forum Başlık Tarih
Facebook Facebook mail adresi arkadaş arama 27 Aralık 2013
Facebook Arkadaşlık Sözleri Facebook 2014 13 Ağustos 2013
Facebook Facebook'ta Arkadaş Listemi Nasıl Gizleyebilirim? 3 Kasım 2013
Bilimsel ve Teknolojik haberler Facebook Arkadaşlarını Ziyaret Edecek! 17 Mart 2013
Facebook Facebook Ta Nasıl Arkadaş Önerilir 14 Mart 2013