Facebook a Giremiyorum Hata Veriyor

'Sosyal Medya' forumunda Aysell tarafından 3 Aralık 2011 tarihinde açılan konu

1. Facebooka giremiyorum ne yapmalıyım
    2015 Facebook açılmıyor hata veriyor

Facebook'a girememenizin nedenleri şunlar olabilir;

* Sitede düzenleme yapılıyor olabilir.1-2 gün sabredin.Malum kalabalık bir üye topluluğu var ve her geçen gün bu sayı artıyor.

* Eklenen içerikler ve videolar sebebiyle sitede sorun olabilir,o kadar ağırlığı kaldıramayabilir.Hata vermesi doğaldır.Biraz bekleyin,sonra tekrar deneyin.

* Tarayıcınızı değiştirip öyle deneyin.

* Geçmişi ve çerezleri temizleyin.

* Güvenlik programınız engelliyor olabilir,ayarlarını kontrol edin.

2. Hata 324 (net::ERR_EMPTY_RESPONSE): Face açılıyor ama ne profilme girebiliyorum ne arkdşlarımı görebiliyorum :S bir yere tıklayınca bu kod gelyo ne yapmalıyım format attıracağim artık 2. Haftadır böyle .s şimdiden teşekkr ederim .

3. Hata 118 (net::ERR_CONNECTION_TIMED_OUT): İşlem zaman aşımına uğradı. Diyor bende ne yapmalıyım

4. ya bu zaman aşımı sorunu nedir ya çerezleri sildim program kaldrdm banamsn demiyo

5. hata google Chrome facebook adresine bağlanamadı sorunun çözümü nedir lutfen bişey diyin

6. faceme giremiyorum kısa bisüre sonra döneceksiniz diyor

7. giriş yapamıyorum facebook eror diyo

8. ya daha dün giriyordum nasıl oluyooo :'(

9. Benimde android telefonumda internetim olduğu halde facebook sitesine giremiyorum mobil uygulamada da ssl hatası veriyo ne yapmalıyım lütfen yardım edin 3 gündür giremiyorum :((

10. Bende giremiyorum ama daha oncede başıma geldi bi kaç saat içinde düzeliyor

11. Faceye girmiyorrrrr

12. Ben de 1 aydır giremiyorum.