Ezeldeki Kenan kim

'Popüler Diziler' forumunda HazaN tarafından 22 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. Ezel dizisi Kenan kim olabilir?

Arkadaşlar Ezel dün insanları merakta bırakarak tatile girdi. Bir masanın etrafında toplanıp oyun oynamaya hazırlananlar arasında herkes vardı. Ezel, Eyşan, Kelpeten Ali, Cengiz, Tefo, Dayı. Karanlıkta bir isim daha vardı bu isim tahminimce Kenan diye bahsettikleri hepsinin ortak düşmanı olan kişi. Ama kim bu Kenan?

Tahmini olan var mı arkadaşlar. Bana kalırsa olmaz olmaz demeyin ama Eyşanın babası olabilir bu Kenan :f40:

2. Cevap: Ezeldeki Kenan kim

Dün akşam o masada herkesin birarada olmasına şaşırmadığım için :) Kenan,Ezel'in babası,kardeşi,hatta annesi bile olabilir :f196::)

3. Cevap: Ezeldeki Kenan kim

Bende Polyanna olabilirim Blue abla :))

4. Cevap: Ezeldeki Kenan kim

Bence Tanınmamış Bir Adam Çunku Eyşan Ona Kenan Bey Dedi..

5. Son

Son Yasaklı

Cevap: Ezeldeki Kenan kim

Selçuk Yöntem olacakmış sanırım

6. Cevap: Ezeldeki Kenan kim

Bende Eyşan'ın babası die tahmin ediyorum.. :)

7. Cevap: Ezeldeki Kenan kim

Evet uzun süredir ismi anılıp fakat bir türlü ortaya çıkmayan Ezel dizisinin yeni karakteri Kenan Birkan‘ın kim olduğu belli oldu. Aşkı Memnu dizisinden tanıdığımız Selçuk Yöntem, önümüzdeki sezon Ezel dizinde rol alacak..
    Farklı rollerin oyunucusu Selçuk Yöntem’in diziye dahil olmasıyla birlikte çok daha güçlü bir kadroya sahip olan Ezel dizisinin yeni bölümleri merakla bekleniyor.

8. Cevap: Ezeldeki Kenan kim

Bu Selçuk ne çabuk Bihter'i gömdü geldi kumar masasına oturdu :)

9. Cevap: Ezeldeki Kenan kim

Bihteri gömdükten sonra sıra eyşana gelecek sanırım :))

Kenan rolünün gizli kalması benim aklıma eyşanın babasıdır diye düşündüm

10. Cevap: Ezeldeki Kenan kim

bence şener şen diziye katılacak olan kenan karakteri...

11. Cevap: Ezeldeki Kenan kim

Evet bunu burada ilk defa açıklıyorum Kenan benim üsteleyip durmayın ortalığıda bulandırmayın:))))))))))

12. Cevap: Ezeldeki Kenan kim

Selçuk bey bu dizidede yine benzer bir karakter (Adnan Bey) canlandırmaz umarım. Yoksa rol yapışıp kalacak üzerine.
    Usta oyuncu gelirse eminim ki ayrı bir renk, ayrı bir hava gelecektir diziye.

13. Cevap: Ezeldeki Kenan kim

Ya Siz Bu Diziyi Tam Olarak İzleyememişsiniz xD
    Neden :
    1- Diceksiniz Eyşan Babasının Yanına Metresi Olarak Gidicek Değil .
    2- Ramiz Dayımız Bu Eyşanın Babası Serdarı Gördü Orda Gördünde Ezel Bu Benim En Büyük Düşmanım Kenan Diye Bilirdi Demedi .
    3- Serdar Okadar Zengin Okadar Akıllı Değil

Bunlardan Yola Çıkarak Serdarın Kenan Olma İhtimalini %.0 a Düşürüyoruz Ama Bence Kenan Rolünü Selçuk Yöntem Alıcaktır Çünkü Diziden Başka Biri O Rolü Alıcak Kapasitede Değil O Rolü Diziden Başka Bİri Alırsa Dizi Tamamıyla Kötüye Gider .